הכרויות בקליק
הורוסקופ  הקרויות

הורוסקופ הכרויות

מפגשי אנשים, או הכרויות כמו אנשים עצמם תלויים בתנועת גלגל המזלות ולכן אפשר לבנות הורוסקופ ולחזות את העתיד לפי תאריך של הפגישה ולצפות את ההמשך לפי תאריך הכרויות של בני הזוג. לפי הורוסקופ הכרויות תוכלו לדעת איך לעצב את הזוגיות שלכם בעתיד. בהתחשב בתאריך ההיכרויות ובמיקום גלגל המזלות באותו יום תוכלו להבין את סוג הקשר שנוצר ביניכם. אז תמצאו את היום שבו הכרתם ולפי זה תראו איך יתפתח הקשר ואיזו צורה הוא יקבל בעתיד.

הורוסקופ הכרויות


הצעת האורך: תקראו את ההורוסקופ, אבל על תפעלו על פיו בצורה עיוורת. תזכרו שאנחנו אנשים בעלי רצון עצמאי ולא עבדים של גלגל המזלות!

הורוסקופ הכרויות - מזל דגים
דגים - הכרות מ 19 פברואר עד מרץ 20 - תחושה חזקה של הבנה, עד ליצירת קשר טלפתי. יחס קליל לדברים חסרי חשיבות, חוסר מציאות קל. שותפים מייחסים חשיבות בלתי רציונאלית למה שקורה.

הורוסקופ הכרויות - טלה
טלה - הכרות מ 21 במרץ עד 20 באפריל - אהבה ממבט ראשון, יחסים בלתי יציבים, המחלוקות, ויכוחים, מרות רוח, קיימת סכנה של התפוררות היחסים מהירה.

הורוסקופ הכרויות - מזל שור
מזל שור - הכרות מ 21 באפריל עד 21 במאי - יחסים יציבים שנתפסים על רעיון מסוים או מתנות משותפות. קיימת חומרניות די חזקה. מין מאוד חשוב לשני בני הזוג.

הורוסקופ הכרויות - מזל תאומים
מזל תאומים - הכרות מ 22 במאי עד 21 ביוני - מגעים אינטנסיביים, מריבות ופיוסים קבועים, שינויים רגעיים קלים, טיולים ביקורי חברים וכו'. השאלה הגדולה - שאלת של אתיקה ומוסר את מערכת היחסים.

הורוסקופ הכרויות - סרטן
סרטן - הכרות מ 22 ביוני עד 23 ביולי - קרבת נשמות, קשר רגשי עם רגשות עמוקות מאוד. בני זוג משלימים את הצרכים של השני בצורה תת מודאית. יש רצון ליצור בית משותף. גישה אבהית של שותף אחד למשנהו. בלתי נגישות של אחד גורמת לתוקפנות אצל השני.

הורוסקופ הכרויות - ליאו
אריה - הכרות מ 23 ביולי עד 22 באוגוסט - זוג מאוד יפה וזוהר. ישנם רגשות חזקים אחד לשני., תחביבים משותפים, אומנות משותפת. נישואים מתחזקים עם לידת הילדים וגם מערכת היחסים משתפרת. חיסרון בכך שבני זוג חשדנים אחד לשני וחסרי אמונה.

הורוסקופ הכרויות - מזל בתולה
בתולה - הכרות מ 23 באוגוסט עד 23 בספטמבר - פרויקטים משותפים, עבודה, יחסי אינטלקטואלי מאוד. דברים קטנים מקבלים חשיבות גדולה ביחסים, ובגלל זה ההרמוניה של היחסים יכולה להיפגע.

הורוסקופ הכרויות - מאזניים
מאזנים - הכרות מ 24 בספטמבר עד 23 באוקטובר - קשר די חזק עם יחסי שותפות. בני זוג נחמדים אחד לשני, נותנים מתנות ומתחשבים. יש אפשרות לחיים כפולים. לבני הזוג יש רצון להשגת מעמד חברתי גבוה.

הורוסקופ הכרויות - מזל עקרב
מזל עקרב - הכרות מ 24 באוקטובר עד 22 בנובמבר - תשוקה חזקה, קנאה, אפשרות של שינוי דרסטי במערכת יחסים, קשרים חברתיים אינטנסיביים. ההרמוניה ביחסים נפגעת בגלל פלישה ליחסים של השני, חוסר רגיעה ואיזון.

הורוסקופ הכרויות - מזל קשת
קשת - הכרות מ 23 בנובמבר עד 22 בדצמבר - רגשות חזקים, פזיזות. אפשרות ליחס דומה לחיים. קשר מקבל כיוון חברתי. בני זוג מנסים לטפל אחד בשני ויש גם אלמנט של ניצול משותף.

הורוסקופ הכרויות - מזל גדי
מזל גדי - הכרות מ 23 בדצמבר עד 20 בינואר - תוכניות ארוכות טווח, תשוקות משותפות. יחסי יכולים להיות קרירים, עם הסתרת רגשות, אבל קשר יכול להיות מאוד חזק. ישנה בעיית מנהיגות בין בני הזוג.

הורוסקופ הכרויות - דלי
דלי - הכרות מ 21 בינואר עד 19 בפברואר - זוגיות מוזרה עם קשר אינטלקטואלי, אך עם הרבה חופש הדדי. מין מאוד חלש ולא מספק.


הכרויות בקליק | הכרויות ברשת | אהבה | סטודנטים | פנויים פנויות | הכרויות בטלפון | הורוסקופ | אתרים נוספים | רסס
הכרויות אונליין | שירותי הכרויות | הכרויות לדתיים | הכרויות מבוגרים | הכרויות חינם | אתרי הכרויות

כל הזכויות שמורות © 2010 לאבקליק - אתר היכרויות ישראלי