שאלה שנשאלת על ידי הרבה אנשים, האם אתרי הכרויות חינם זה דבר טוב או רע. האמת היא, שאין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת וזאת בחירתכם האישית, האם לשלם עבור שרותי הכרויות או לא. עם זאת, ישנם יתרונות וחסרונות באתרי חינם, ודרך היחידה לקבל החלטה נכונה, זה לדעת את כל הפרטים הדרושים.

היתרון הבולט באתרי הכרויות חינם, נובע מהגדרה עצמה – הם חינמיים. המחיר הבסיסי באתר הכרויות ממוצע נע בין 50 ל-100 שקל ואם אין לכם תקציב לזה, כמובן שתעדיפו להירשם לאתר חינמי, שאולי לא מתוחזק ולא רציני באותה רמה כמו אתר בתשלום, אבל אם אין לכם דרישה למשהו טוב, תוכלו בהחלט להתחיל מאתר חינמי כלשהו.
עם זאת, היותו חינמי זה גם חסרון עבור האתר. לאתרי הכרויות חינם אין תמריץ ממשי לקדם את האתר ולדואג לאיכות גבוהה של המשתמשים. אתרי חינם הינם קרקעת רבייה לנוכלים שמנסים להונאות את האנשים בצורות שונות. אתרים בתשלום מנסים לתפוס את הנוכלים האלה בזמן שאתרי חינם לא ממש יכולים להקציב לזה תקציב או כוח אדם.
גם אם אתרי הכרויות חינם מושכים אליהם אלמנט בלתי רצוי, הם עדיין יכולים לעשות את העבודה. אם עשיתם קצת מחקר ונרשמתם לאתר חינמי שמתוחזק בצורה ראויה,  ויכולים לתת לכם מענה, לספק כלים מהנים לגלישה ולחיפוש הכרויות ברשת. המון מקומות נותנים לגולשים כמעט את אותם השרותי בחינם, כמו שאחרים בתשלום. אז תבדקו בעצמכם ותחליטו לבד, כי ההחלטה הסופית היא רק שלכם.

כתבות דומות: