אין שום בעיה להצליח אתרי הכרויות בעזרת טיפים נכונים שיכוונו אותכם. הרבה אנשים חושבים שלהכיר מישהו ברשת זה פשוט, וברוב המקרים זה נכון. פשוט מוצאים אתר הכרויות, נרשמים, פותחים כרטיס  ומתחילים להכיר אנשים, נכון? לא ממש. אלפי אנשים כמוכם רשומים באותם אתרים וכדי להצליח, אתם צריכים ממש לבלוט מכל אותם האנשים.  צריך לדעת איך לבנות לעצמכם פרופיל מסקרן. יותר מזה, צריך לדעת להתכתב עם אנשים כדי לעניין אותם בכם, והדרך היחידה שבה תוכלו להיות יוצא מהכלל, היא על ידי טיפים להיכרויות ברשת.

אתם תראו טיפים שונים ומשונים, אבל אלה שכן כדאי לשים לב הם הטיפים שקשורים להקמת פרופיל מעניין ועל שיטות התכתבות וצ'ט. דבר הכי חשוב זה כמובן התוכן של הפרופיל האישי, כי זה הדבר הראשון ש"מישהו מיוחד" שלכם יראה, וזאת בדיוק הסיבה למה אתם חייבים פרופיל מעניין ויוצא מהכלל. ארבה פעמים אני רואה שאנשים כותבים דברים כמו "אוהב לטייל, לראות סרטים וכו'…" דברים האלה מאוד סטנדרטיים וממש לא אומרים שום דבר. כדי ליצור פרופיל יחודי, כדאי לכם לרשום דברים כמה שיותר מפורטים. לדוגמא: במקום לכתוב "אוהב סרטים" תכתבו משהו כמו "הסרט שאני הכי אוהב הוא …" או במקום "אוהב לטייל" – "המקום המיוחד שאני אוהב לטייל בו …" דברים כאלה מאפשרים למי שקורה את הכרטיס, לראות את האישיות שלכם ולא להתייחס אליכם כמו לעוד אחד רגיל.
בין אלפי טיפים אחרי שיש בנושא, שני בחשיבותו, זה איך אתם מתכתבים. קודם כל, אל תכתבו כל דבר שעולה לכם לראש. לא כדאי לשחרר יותר מדי מידע ולעמים זה יכול להראות אפילו גס. חשוב להיות מפורט, כמו בכתיבת כרטיס אישי, אבל חשוב גם לדעת מתי להפסיק. עוד דבר שחשוב בזמן התכתבות, זה לשאול שאלות מפורטות. זה מראה לבן אדם בצד השני שאתם לא שואלים סתם, אלה באמת אכפת לכם. ממנו. עוד טיפ חשוב – אל תשקרו. הרבה אנשים שנרשמים לאתרי הכרויות מחפשים קשר רציני אבל נתקלים בעל מיני אלמנטים שפשוט הורסים את החוויה. חוץ מזה, אם אי פעם תחליטו לצאת עם מישהו שהכרתם באתר, בטוח לא תרצו להיתפס על איזה שקר.

כתבות דומות: