אלה אם כן, אתם כבר מומחים להיכרויות ברשת, אתם בטח צריכים כמה טיפים כדי להצליח בזה. הכרויות האלה שונות בהרבה למצב הרגיל שמתחיל עם בחורה ומזמין אותה לצאת איתו. באתרי הכרויות אתם לא נפגשים פנים מול פנים במשך חודשים, אם בכלל.  כל החיזור כאן מתבצע בעזרת מילים שאתם מקלידים במחשב וזה יכול להיות מסובך לאנשים מסוימים. כאן נחנו נביא לכם טיפים כדי שתקבלו בטחון ותצליחו בעולם הכרויות ממוחשב.
טיפ הראשון שלי, ורצוי שתעשו את זה, זה לא לתת יותר מדי מידע אישי לבן אדם שאתם בקושי מכירים ואני מתכוון  לכתובת אימייל שלכם, טלפון וכו' וגם לא את המחשבות שעוברות לכם בראש באותו רגע. זה יגרום לכם להראות או יותר מדי שטחי או פשוט טיפשי.
טיפ הבא קשור לכל הנושא של שקרים. אל תשקרו באף צורה ובאף דרך, זה אף פעם לא כדאי. אנשים שמחשים אהבה ברשת, מחפשים תכונות מסוימות ואם אתם משקרים זה בטוח יחזור אליכם, במיוחד אם אתם מתכננים להיפגש עם אותו בן אדם.
עוד טיפ טוב לאתרי הכרויות – תכתבו דברים מקוריים. תזכרו שמאות עם לא אלפי אנשים רושמים אותם דברים על עצמם ואם תכתבו במקום "חם, חברמן, אוהב בעלי חיים" משהו כמו  "יש לי המון חברים קרובים, אבל כלב שלי הוא החבר הקרוב ביותר", אולי הכרטיס שלכם יבלוט בעיני גולשים אחרים.
הטיפ האחרון שמיש גם לחדרי צ'טים וגם להתכתבות באימייל.  תפרטו בפנייה שלכם לבן השני ותכתבו דברים מדויקים על עצמכם ותבלטו מאחרים וכמובן תהיו יותר מעניינים בעיני הצד השני.
טיפים האלה אמורים לתת לכם יתרון קל בחיפוש זוגיות באתרי הכרויות. תהיו מוכנים יותר טוב ואולי תצליחו לעניין מישהו/מישהי לפני אחרים.

כתבות דומות: