ספיד דייטינג

כאשר מדברים על הכרויות ספיד דייטינג, חשוב לציין שלראשונה השיטה הזאת הומצא על ידי  אב יעקוב דיאו , כשיטה ליהודים צעירים להיפגש ולהתחתן. מאז הרעיון אומץ על ידי שאר הקהילות והמון אנשים התחילו לארגן ולהשתתף באירועי ספיד דייטינג שונים. הקטע המושך בשיטה הזאת, שלאומת הכרויות במקומות הנהוגים, כמו ברים או מועדונים, בספיד דייטינג מתבטל הלחץ של פנייה ראשונית למיל הנגדי.  היות ומידע על מי מתאים למי משוחרר רק אחרי האירוע, גם הפחד מדחייה די מתבטל כאן ומשתתפים יכולים לדבר אחד עם השני בחופשיות. עוד פלוס בשיטתה ספיד-דייט שכל המשתתפים בפגישה, הגיעו במטרה לפגוש מיהו שזה מאוד תורם לאווירה הכללית.

מטרה של ספיד דייטינג, זה לתת לשני אנשים לדבר אחד עם השני בלי הפרעות או בלי מוזיקה רועשת כמו למשל במועדונים. בנוסף, הזמן המוקצב שיש לכל זוג לדבר מעודד אנשים לספר גרסה מתומצת של האישיות שלהם. זה יכול לבוא לטובת האנשים שמחפשים בני זוג עם תכונות מסוימות ומוגדרות מראש.  כל התפאורה מקלה לשפוט את האישיות של בן אדם השני, כי בספיד דייט אנשים באמת יכולים להיפתח ולהיות מי שהם באמת.  ואולי הגישה הזאת באמת תעזור לכם למצוא את מי שאתם מחפשים כבר מזמן.
סיד דייטינג מתאים לא רק לאנשים שמחפשים זוגיות או אהבה. תרגול הזה נהיה שימושי למפגשים עסקיים, כדי שאנשים עם רעיונות עסקיים יוכלו למצוא שיתופי פעולה שמתאימים לסוג העסק שלהם, להרחיב את פעילות העסקית ולשמוע רעיונות חדשים. השטיה הזאת מאוד אפקטיבית, כי היא מאפשרת להרבה אנשי עסקים לחסוך כסף ולהחליף רעיונות עם אנשים שונים במקום אחד.
אם אתם מחפשים מישהו להתאהב בו או אם אתם מחפשים קשרים עסקיים חדשים, ספיד דייטינג זה בהחלט משהו שיכול לעזור לכם. עם לחץ ופחד מדחייה שיש תמיד, אולי דווקא ככה תוכלו למצוא את מי שאתם מחפשים.

כתבות דומות: