הכרויות חינם

כשאתם גולשים באתרי הכרויות חינם, אתם אולי תוהים, האם הם שווים משהו? האם יש בכלל מישהו שמטפל בהם?

אתרי הכרויות בתשלום אולי מפרסמים על מספר גדול של חברים רשומים ואל יכולות תכניות של האתר למצוא לכם התאמה מושלמת, אבל זאת לא המטרה של הדייט? להבין אם יש לכם התאמה עם מישהו שאולי ממבט ראשון נראה לכם נחמד. מבחן התאמה באתר יכול רק לנסות לנחש את זה. אז בקיצור – כן. אתרי הכרויות חינם כן שווים, כי בהם יש לכם אפשרות לתקשר עם רווקים אחרים.
בנוסף, אתרי הכרויות מאפשרים לכם לבצע חיפוש פנויים פנויות בכל חלקי העולם, בזמן שאתרים אחרים יכולים לנסות להגביל אותכם לחיפוש רק באזור שלכם. ואם אהבת חייכם גרה דווקא במחוז אחר? תרצו לוותר על סיכוי למצוא אותה קצת רחוק מהבית?
נכון, באתרי חינם יש הרבה יותר "זבל" לחפור דרכו. כל העולם ואחותו פתחו שם כרטיסים ובכלל לא בודקים את ההודעות שלהם או שהם כבר מזמן לא פנויים, אבל האתר חינם והם לא טרחו  לבטל הכרטיס. אתם בטח רואים אלפי אנשים מהאזור שלכם, למרות שלא יכולים להיות כל כך הרבה אנשים רווקים באותו זמן. אז למה אתם עדיין מדפדפים? פשוט ייקח לכם קצת זמן למיין ולהוציא את כל הכרטיסים הלא פעילים.
תנסו לפנות לאנשים לפחות פעם אחד, כי לנסות ולכשל זה יותר טוב מאשר לא לנסות בכלל, כי סיכוי שלכם למצוא אהבה באתר חינם או באתר יוקרתי כלשהו יכול להיות די דומה, אז פשוט תמשיכו לנסות ולחפש ובסוף בטוח תמצאו את האהבה שלכם.

כתבות דומות: