כיום יש כמות אדירה של אתרי הכרויות ברשת ולכל בן אדם יש מגוון אפשרויות, אבל מרוב האפשרויות, אנשים כבר לא יודעים מה לעשות ואיך למצוא התאמה מושלמת. בגלל זה אנחנו מציעים טיפים חינם לשימוש באתרי הכרויות.
מה לא לעשות בפרופיל האישי
תבדקו את איות שלכם. זה יכולה להישמע ברור מעליו, אבל תופתעו לדעת כמה טעיות בוטות יש בכותרות ובתיאורים של אנשים באתרי הכרויות. טעיות האלה מצביעות על אחד מהשתיים: או שהם חסרי השכלה או פשוט לא אכפת להם. טעיות כתיב יכולים להשפיע לרעה על הסיכויים שלכם להרשים מישהו באתר.
תשתמשו בתמונות עדכניות. אתה מדפדף בתמונות של אנשים ולפעמים אתה קולט תמונה על רקע כחול דהוי. מסתכל מקרוב, זאת תמונת פספורט שצולמה בבית ספר. אז אפילו אם סיימתם את הלימודים לפני שנתיים, תשתדלו למצוא תמונה יותר חדשה. ומי בכלל רוצה לראות את תמונת הפספורט שלכם?
תהיו מציאותיים. אל תציבו מטרות בלתי מושגות, כי בסוף תישארו בלי כלום.  אתם רוצים למצוא בחורה בגובה 170 ובמשקל 45 קילו וגם שתראה כמו דוגמנית, רוב הסיכויים שלא תצליחו למצוא הרבה בנות מתאימות.
תעשו את זה בשמחה. אין משהו יותר גרוה מאשר פרופיל עם תיאור מדכא . במקום לכתוב משהו עצוב, למה החיים לא הוגנים ולמה נפרדתם מהחברה, אולי תרשמו מה אתם רוצים למצוא בבן אדם השני. תצפו לדברים טובים ואולי הם יבואו אליכם.
למרות שבדרך כלל אתם מקבלים את מה ששילמתם עבורו, יש גם אתרים חינמיים שיכולים לעשות את העבודה. כל יום אנשים מכירים וזוגות חדשים נוצרים בהצלחה באמצעות האינטרנט. וגם אתם יכולים להצליח, אז תפתחו לכם פרופיל ותתחילו לחפש.

כתבות דומות: