אולי בזמן אחרון חזרת לזירת הכרויות ואינך יודע מהו שירות הכרויות הפופולארי כיום. אולי היית במעגל הכרויות מתמשך ואתה רוצה משהו חדש ומלהיב. או שאולי אתה מנסה למצוא דייט אבל לא מצליח.
עכשיו יש לך סיכוי להצליח בהיכרויות. אף פעם לא הייתה תקופה יותר טובה כדי למצוא זוגיות. ישנם הרמות אתרים לרווקים, קואצ'רים וקורסים להצלחה בזוגיות, ואפילו שירותי הכרויות מכל הסוגים. להלן שתי סוגים עיקריים שתראו בשטח.
בערים הגדולות יש יותר אפשרויות, יותר תאריכים אפשריים או מגוון מפגשים גדול יותר מאשר מערים הקטנות, אבל בכל מקום יש שרות כלשהו שתוכלו למצוא.ספיד דייטינג
ספיד דייטינג זה סוג הכרויות יחסית חדש שנוצר לאנשים עסוקים מאוד. לפעמים זה מתבצע בשעות הפסקת הצהריים או בחצי השני של יום שישי. מה שקורה, שכל אישה מקבל שולחן עם מספר וגברים ייגשו לכל שולחן למשך זמן קצר, נגיד של 10-15 דקות.  הם ינהלו שיחה קצרה, ישאלה כמה שאלות ויתקדמו לשולחן הבא. אם במשך השיחה הזאת, שתיהם רואים שיש להם משהו משותף, הם יוכלו ליצור קשר בעתיד. הרעיון של ספיד דייטינג אמור לעזור להימנע מפגישות לא מוצלחות, כי אתם מקבלים "דייט" כל 10 דקות.

מפגשי פנויים פנויות
מפגש כזה מנוהל בדרך כלל על ידי קואצ'ר או מישהו אחר מתחום ההיכרויות, בעל מספר לקוחות רב. מפגש כזה מפורסם בעיתון או באתר כלשהו ובדרך כלל מתקיים במועדון מפורסם. או באר כלשהו. מפגש כזה נותן לאנשים אפשרות להכיר באווירה נוחה ורגוע, כי כולם שם רווקים וכולם באו על מנת להכיר וזה הרבה פחות לחיץ מאשר לנסות להתחיל עם מישהי במצב רגיל. כניסה למפגשים כאלה יכולה להיות בתשלום ולפעמים גם בחינם.

כתבות דומות: