אז חבר שלך מטריף לך את המח עם סיפורים על שרות הכרויות שהוא הצטרף עליו, ואיך שהם סדרו לו פגישות עם מלא אנשים מעניינים. הוא ממשיך לשכנע אותך להצטרף גם כן, אבל אתה מודאג, כי אתה לא ממש רוצה למסור מידע אישי לכל אחד.

הכרויות זה כבר לא מה שהיה לפני כמה שנים, ושרותי הכרויות הם די דבר שגרתי. כמו כל דבר אחר, צריך לקבל את זה עם היתרונות ועם החסרונות. במיוחד בשרות הכריות שבו אנשים שונים ומשונים  נרשמים במטרה למצוא זוגיות, אהבה, ואולי גם חתונה. במקור, לחברות האלה היו משרדים מסודרים, אבל כיום הכל נעשה דרך האינטרנט שזה נותן לך אפשרות לשמור על הפרטיות. כי תמיד קצת מביך להיכנס למשרד הכרויות, כי מחשבה מסוג של "מה יחשבו האנשים" עוברת בראש.
אז שרותי אהבהזמינים 24 שעות ביממה, וזה תלוי בך איך ליצור איתם קשר. אתה יכול להשתמש במחשב האישי או במקים בהם מספר טלפון מופיע בתר, אפשר גם לחייג ישירות למקום.
להירשם לשרות יחסית קל.  כל מה שעליך לעשות, זה למלא טופס עם הפרטים האישיים.  זה יכול להיות די ארוך, כי צריך לפרט פרטים כגון תחביבים, מה אתה אוהב או לא אוהב ודברים מהסוג הזה. רוב שרותי הכרויות כאלה לא גובים תשלום כדי לעיין ברשימות חברים, אבל כן דורשים תשלום מסוים ברגע שאתה רוצה לפנות למישהו דרכם.
חוץ מהעניין של תשלום, יש את העניין של פרופילים מזויפים. הרבה אתרים מהסוג הזה מעלים מה שנקרא "פרופילי פיתיון" לאתר כדי למשוך יותר אנשים.  בדרך כלל תראו נשים ממש מושכות ואולי אפילו תוכלו לפנות עליהן, אבל בחיים לא תדעו עם מי דיברתם (באסה)
אז בשורה התחתונה, החלת עם להשתמש בשרותי האלו או לא היא רק שלך! אנחנו רק מפרטים את היתרונות או החסרונות של זה.

כתבות דומות: