האמירה הישנה "תקבלו את מה ששילמתם עבורו" הרבה פעמים נכונה. בגלל זה, כשאתם רואים פרסום של שרות הכרויות חינם, מומלץ  לגשת לזה בזהירות. שוק ההיכרות הוא שוק פעיל, ולא חסר נוכלים שמנסים להרוויח מזה.

שרות הכרויות חינם שונה מאתר הכריות חינם במספר דברים. אתרי הכרויות פשוט שומרים את הפרופילים האישיים של אנשים ונותן למשתמשים אפשרות לעיין בהם ולנסות ליצור קשר בינהם. שרות הכרויות מספק לאנשים דרך לתקשר אחד עם השני.
שרות הכריות חינם יכול להיות לגיטימי, כאשר מופעל על ידי קואצ'ר הכרות או נותן חסות אחר, והשרות חינמי כי הוא מפוצץ בפרסומות של אותו נותן חסות. בשרותי היכרויות "חשודים" למיניהם אין נותני חסות או כל סיבה אחת לנתינת שרות בחינם.
הנה דוגמא חשודה שיכולה להיות בעיתון המקומי:
לנשים בודדות שמחפשות בני זוג, מתקיים מפגש פנויים פנויות ויש לכן אפשרות להכיר גברים פנויים נאים. מעוניינות יכולות להגיע לרחוב ירושלים 12 לערבי פעילות חברתית בימי שלישי. בין השעות 4 ל-8 הגשת קוקטיילים.
זה נשמע כמו כיף, אבל למה זה חינם? מי ממן את זה? לאיזו מטרה?
אולי זה מפגש פנויים פנויות אמין, אבל בהחלט יכול להיות שלא. יכול להיות גבר או קבוצת גברים שרוצים לפגוש נשים רווקות למטרת הכרות, ויכול להיות שלא. אל תלכו למקומות כאלה לבד ואל תכנסו בפנים עד שלא תהיו בטוחים שזה מפגש למטרות של דייטינג.
והנה דוגמא למודעה מקצועית וברורה.
מיטל רביבו, שדכנית וקואצ'רית אישית שמחה להזמינך למפגש פנויים פנויות במועדון לונה, בין השעות 4 ל-8 בימי שלישי.  הכניסה חינם, דייט אפשרי מחכה לכל מי שמגיע.
כאן זה עניין אחר לגמרי. אתם יודעים מי מפעיל את השרות, באיזה מועדון ומה המטרה של מפגש, ואם בא לכם לנסות שרותי שדכנית מקצועית, אולי זאת ההזדמנות שלכם.

כתבות דומות: