תקופת החגים זה זמן בעיתי לחיפוש הכרויות או לדייטים אם מישהו שהכרתם לאחרונה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את התקופה הזאת.

1. אם אתם הולכים לפגוש את המשפחה, אל תלבשו בגדים יותר מדי חושפים. אתם רוצי לעשות עליהם רושם טוב, ושהם לא יחשבו – באיזה חור הוא מצא אותה/אותו? אני לא אומר שבחורה צריכה להתלבש כמו נזירה, אבל גם לא ללבוש את חולצה השקופה שלא מסתירה את החזייה הסקסית.
2. תביאו מתנה קטנה. לא משנה שהייתם בקושי בשתי פגישות.  סימן התחשבות כזה יציג אתכם בעור טוב יותר ויראה את אכפתיות שלכם. מתנה קטנה וחמודה תראה לבת זוג שאתם חושבים עליה. לא חייבים להביא תכשיטים או מוצרי חשמל יוקרתיים כדי ליצור תחושה של התחשבות בצד השני.
אם לא בא לכם על הקשר הזה, אתם גם יכולים להבריז מהדייט. הם כבר יבינו את התמונה בעצמם.
3. תשתדלו לא לצרוך יותר מדי אלכוהול. זה למעשה צריך להיות טיפ מס' 1, אבל ברמה אחרת. אלכוהול פוגע ביכולת שליטה עצמית ויכול לגרום לכם להגיד או לעשות משהו טיפשי שתצטערו עליו אחר כך. כמו למשל להתחיל שיחה ארוטית עם אימה שלה או סבתא :) ככל שתשתו פחות, הסיכוי לעבור את האירוע בשלום, יגדל משמעותית. אבל אם האירוע יותר מדי משעמם, כוס יין בהחלט יכול להרים לכם את מצב הרוח.
4. תהיו חגיגיים, תחייכו כמה שיותר. אף אחד לא אוהב אנשים שלא אכפת להם מהחג ומבאסים את האווירה. אולי תקראו כמה בדיחות יום לפני כדי שיהיה לכם על מה לדבר עם האורחים. זה יכול ליצור תחושה שאתם אנשים חברותיים וכיפים.
כמובן שאם הערב כולו משעמם, אין שום אלכוהול כדי לתפוס ראש ואין לכם אף בדיחה בשרוול, אין מספיק טיפים שיעזרו לכם לעבור את הדייט הזה. לכו לבר האוהב שלכם, תשתו בירות. ואל תשכחו להחליף את מספר הטלפון, כדי שלא יזמינו אתכם פעם הבא.

כתבות דומות: