האם שמעתם פעם על אתרי הכרויות נוער? אני די בטוח שרובכם מכירים את המושג, אבל לא ממש יודעים על מה מדובר. תרשו לי לספר לכם על ניסיון שלי עם אתרי הכרויות נוער.

בשבוע שעבר הוזמנתי למסיבה אצל חבר ורציתי להגיע עם בת זוג. החלטתי לנסות את מזלי באתר הכרויות לצעירים ונרשמתי לאחד מהם. חיפוש בגוגל הביא אותי למספר די גדול של אתרים, אבל לא ידעתי מה לעשות ואיך לבחור את האתר המתאים.

שמעתי לעצה של חברים והחלטתי לא להירשם לאתרים שלא נותנים אפילו לעיין בהם בחינם. עוד דבר שימושי שאמרו לי, זה לפתוח כרטיס ולהקליט הודע קולית. הדבר הכי חשוב שאמרו לי, היה – לא לעלות תמונה לא אמיתי לאת, וכמובן לעשות כרטיס כמה שיותר מפורט וענייני. בקיצור, פתחתי פרופיל נחמד עם תמונה עדכנית ומידע על התחביבים באישיים שלי. לדעתי, יצא די נחמד.

האם תוצאות היו מיידיות? מעבר לחלומות הכי פרועים שלי, אחרי יומיים תיבת ההודעות הייתה מלאה בהזמנות. מיינתי את כולם ובחרתי לי כמה דייטים אפשריים עם בנות הכי חמודות עם תחומי העניין די זהים לשלי. בהחלט התרגשתי, וכש הבחורה ענתה לי בחיוב חיכיתי לפגישה בקוצר רוח. הדייט היה וחבל על הזמן ובאמת היה בייננו קליק. אחרי זה המשכנו גם למסיבה של חבר שדי התלהב מהבחורה שבאתי איתה.

מאז אנחנו יוצאים באופן קבוע ויש לי הרגשה שמצאתי את הבחורה של חלומותיי וכל בזות אתר הכריות נוער. אף פעם לא חשבתי שלמצוא דייט יהיה כזה קל וכיפי.

כתבות דומות: