אי אפשר לתאר עד כמה חשובות הביקורות של אתרי הכרויות. למה? כי יש כל כך הרבה אתרים שונים ברשת וכמעט כולם לוקחים תשלום עבור השימוש. אבל לפני שאתם משלמים למישהו כסף, אתם רוצים לדעת מה אתם הולכים לקבל. שרות הכרויות זה לא דבר מוחשי שאפשר לגעת לפני הקנייה וקר בעזרת ביקורת שמישהו כתב, אפשר לקבל מושג כלשהו לגבי המוצר.

הרבה אתרי הכרויות מבטיחים לכם דברים, אבל איך תדעו שזה לא רק גימיק שיווקי כדי למשוך יותר משתמשים? איך תדעו שהדברים שהם מבטיחים הינם אמיתיים? לא תדעו עד שלא תרשמו לאתר. אבל לפני שאתם משלמים, תמיד ישנה אפשרות לדעת מה משתמשים אחרים אמרו לגבי האתר. כמובן שלא כולם תמיד יגידו את האמת, אבל לרוב, אם אנשים נהנו באתר היכרויות, הם ייכתבו עליו חוות דעת חיובית, או להיפך. בשורה תחתנה, אתם תקבלו מושג כלשהו לגבי אתר הכרויות המדובר.

ביקורות יותר מדי חיוביות יכולות להיות קצת חשודות, ואתם תמיד תרצו לשמור על קצת זהירות ותשימו לב לדברים הקטנים באתר. תסמכו על האינסטינקטים שלכם. אל תגלו יותר מדי מידע אישי. תדאגו שנתונים פרטים כמו מספר כרטיס אשראי, מספרי טלפון וסיסמאות יישארו פרטיים. בנוסף, תקראו את האותיות הקטנות. יש הרבה דברים שאפשר לקרוא בין השורות והמון פעמים אנשים בוחרים להתעלם מזה. כמו כן, משימו לב לשינויים באתרים. הרבה פעמים הדברים משתנים והמשתמשים בכלל לא מודעים לזה. תשתדלו להבחין בדברים מהסוג הזה.

בנוסף,  כשאתם קורים ביקורות על אתרים, תוכלו לראות את הדירוג של האתר. לא בכל מקום האתרים מדורגים, אבל לרוב אתרי הכרויות ישנו דירוג כלשהו. דירוגים במקומות שונים  משתנים, וכדאי לבדוק למה זה מתייחס. למשל, חלק מאתרי הכרויות מדורגים לפי נוחיות השימוש וחלק אחר מדורגים לפי כמות האופציות וחלק אחר לפי כמות המשתמשים באתר. לפעמים הציון הניתן, הוא ממוצע של כל האלה.

בקיצור, תבדקו  ביקורת על אתרי הכרויות לפני שאתם נרשמים.

כתבות דומות: