"תרשמו לאתר הכריות ותמצאו דייט עוד היום". זאת בדרך כלל שורת שיווק של רוב אתרי היכרויות ברשת רוב האנשים גם חושבים ככה. אבל זאת לא תמיד האמת. אנשים מקבלים רושם מוטעה, שאם נרשם לאתר הכרויות כלשהו, נמצא דייט על בטוח.  אבל האמת היא, שלא תמצאו אהבה ישר אחרי ההרשמה, ואם כן תצליחו להכיר מישהי מיידי, אתם יכולים להגיד שהיה לכם מזל. בדרך כלל, לוקח שבוע שתיים או אפילו יותר. ישנם כמה סיבות לעניין, ולא אחרונה מהן היא הפרופיל האישי, ועד כמה הוא מושך בעיינ אחרים.

פרופיל אישי מכיל כמה דברים, ובניהם פרטים אישיים כגון: שם, גיל, מצב משפחתי, גובה, משקל וכו'. הקטע הוא, להציג את זה בצורה כזאת שתמשוך את הצופים בפרופיל. רק במקרה כזה יש לכם סיכוי לשוך אליכם תשומת לב באתר אהבה. אתם חייבים פרופיל אישי חזק, או במקום חזק, נוכל להגיד – מושך.

דבר ראשון ולדעתי בכי חשוב, זאת התמונה האישית. זאת עובדה מוכחת שפרופילים בעלי תמונות מושכים אליהם הרבה יותר הקלקות, כי הפנים שלנו שולחים מסר הרבה יותר טוב מאשר טקסט כתוב. תמונה מושכת תמיד נותנת יתרון לפרופיל, ורצוי שלא תעלו תמונות לא שלכם לאתר הכרויות. כי אם מישהו ירצה להיפגש אתכם על סמך התמונה הזאת, אתם בטח תהיו במצב לא נעים.

מספר שתיים לפי חשיבות, זה בחירת התחביבים. רוב משתמשים באתרי היכרויות בוחנים את התחביבים של אחרים כדי למצוא מישהו שמתאים להם. כולם רוצים למצוא בני זוג בעלי תחיבים דומים ולכן, כש אתם פותחים פרופיל באתר הכרויות, אל תזלזלו במילוי מידע במדור התחביבים באתר.

כתבות דומות: