טוב, כולנו שמענו על שיגעון של הכרויות ברשת, והרבה אנשים מייחסים את את השיגעון הזה למי שאין לו זמן לחיפוש הכריות בצורה רגילה, כי הם מושקעים העבודה. בגדול, זה נכון. אבל מה לגבי הטירוף של הכרויות נוער ברשת? לבני נוער לא חסר זמן פנוי כדי להכיר אנשים חדשים. למעשה כל הזמן שהם בבית ספר או באוניברסיטה, הם בקשר עם בני נוער אחרים. אז אפשרויות למפגשים חדשים פתוחות בפניהם, אז למה הם עדיין מעדיפים אתרי היכרויות?

אולי ההסבר ההגיוני לשיגעון הזה, הוא שהכרויות ברשת זה הלהיט החדש וצעירים פשוט אוהבים להיטים ועושים מה שחברים שלהם עושים. כמו אופנה חדשה שמגיע לעיר ופתאום כולם לובשים אותה, ככה גם אתרי הכרויות נוער נהיו להיט אצל בני הנוער בכל העולם. הנוער של היום פשוט מודבק למחשב אחרי הלימודים, אז די ברור שהם ירצו לנסות גם אתרים על הדרך. וברור, מה הדרך הטובה ביותר להכיר אנשים מאותו גיל. חוץ מזה, ככה הם לא מוגבלים גם לאזור מגורים שלהם.

הרבה פעמים אפשר לשמוע את הבנות מתלוננות שבנים בשכונה משעממים אותן, והן רוצות להכיר בנים ממקומות אחרים. אתרי הכרות מאפשרים להן לעשות זאת בקלות.

מצד אחד נירא שאתרי היכרויות מעבירים זמן בכיף, עדיין כדי להיות טיפה זהירים. קודם כל, בגלל שאתם אף פעם לא יודעים מי נמצא בצד השני. זה יכול להיות כל בן אדם שמתחזה בתור נער או נערה. כדי גם להיזהר ולא לגלות מידע אישי כגון כתובת, או מספר טלפון כי יש אנשים שיכולים לנצל את זה לרעה.

קשה לעקוב אחרי כל מה שבני נוער עושים בשעות הפנאי וגם אם ההורים אוסרים משהו, הם רק ירצו לעשות את זה יותר. רצוי להורים לאפשר להם להיכנס לאתרי הכרויות נוער, אבל מדי פעם לבדוק מה הם עושים.

כתבות דומות: