חיפוש בגוגל על ביקורת לאתרי זוגיות ימצא לכם כמה מקומות בדיוק בנושא הזה. אני אישית קראתי ביקורות בכמה אתרים והופתעתי לגלות המון מידע שימושי שיכול לעזור גם לכם. לפני זה אפילו לא ידעתי על כל הפרטים האלה וכעת אני בהחלט יודע דברים שרצוי לדעת.

נמאס לי לנסות אתר אהבה אחד אחרי השני, למרות האכזבה וכבר התחלתי להאשים את כל העולם למרות שהבעיה הייתה אצלי. בגלל שבכל אתר ישנם הרבה אפשרויות שונות, החלטתי לבדוק את הביקורות כדי למצוא את האתר שאני באמת צריך. תארו לעצמכם את ההפתעה שלי כאשר גיליתי אתרי ביקורות שמספרים ומפרטים את התכונות של אתרי היכרויות בלי שאני צריך להירשם לכל אחד. אני פשוט לא בחרתי את אתרי היכרויות המתאימים לי והייתי מאשים בזה את האתרים עצמם.

חוץ מזה, מצאתי המון מאמרים עם הכרויות וגם על אהבה. למשל אחד מהם היה מסביר למה אהבה בחיים האמיתיים שונה מאהבה בספרים. הקטע הוא שספרים רק מדמים את החיים ומדלגים על הפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל. דברים קטנים כמו לקנות מתנות, לגעת אחד בשני, להישאר נאמנים ולצחוק ביחד ולחוות את כל אותן החוויות שמחזקות את אהבה.

עוד, קראתי מאמר שמסביר למה אנשים לא מצליחים להכיר באתרי היכרויות בפעמים הראשונות שהם מנסים. למשל, גברים נוטים להתחיל לדבר על סקס בשלב מוקדם מדי (או אחד הדברים שדוחה נשים, זה לשאול על המידות שלה). או נשים שלא מבינות את הצורך בהיכרות יותר קרובה לפני שהם משתפות את הגבר ברצונות לחתונה ולהקמת משפחה. זה בטח קרה גם לכם וגם לי.

גם באתר הכרויות בקליק יש לא מעט כתבות ענייניות שיכולות לעזור לכם לחפש אהבה בעולם זוגיות האינטרנטי וגם מחוצה לו.

כתבות דומות: