כל מי שמעורב בחיפוש הכרויות אונליין, חייב להיות מודע להונאות באתרי היכרויות. הונאות באתרי הכרויות די נפוצות ואם אתם חדשים או וותיקים בתחום הכרויות באינטרנט, כדאי לכם להיות מודעים לזה, כדי להתנהג בזהירות ולא ליפול קורבן להונאות האלה. הזה בהחלט קריטי להות מודע לדברים מהסוג הזה, כי זה יכול להוביל ללב שבור וחור גדול בכיס.

אתרים מקוונים וגם שירותי הכרויות לא מסננים אנשים וכמעט כל אחד יכול להצטרף ולהשתמש בשירותים האלה, ומה שזה אומר, שאתם לא יכולים לדעת עם מי אתם מדברים. בכל אתר היכרויות ישנו אלמנט של חוסר אימון. בעיקרון, אתם לא יכולים לבטוח באף אחד ברשת. האם התמונה של בחורה יפה זאת באמת בחורה, או הגבר החמוד הזה, האם זה הוא או שזאת תמונה של מישהו אחר?

הונאות של נערות ליווי, הונאות ניגריות, הונאות טלפון, ואחרות מאוד נפוצות ברשת, ויש גם כל מיני אחרות שהכול למעשה אותו דבר. אנשים מחפשים להונאות אחרים דרך הרשת. הם מבקשים עזרה כספית או דברים אחרים מהסוג הזה. הונאות טלפון נפוצות, הן כאשר מישהו מבקש ממך להתקשר עליו, ואחרי זה אתם מגלים שחייבתם מאות שקלים עבור השיחה. ישנם גם הונאות ניגריות, כשאנשים מקבלים מכתב שמודיע להם על קרוב משפחה עשיר שנפתר בניגריה וכדי לקבל ת הירושה אתם צריכים לשלם סכום מסוים עבור הטיפול בניירת. אלה מסוכנות במיוחד, ואם אתם מקבלים אימייל בסגנון כזה, תמחקו אותו בלי לחשוב פעמיים.

אנשים שמשתמשים באינטרנט בתדירות גבוהה, צריכים להיזהר מהדברים האלה. זה די קל להרגיש סימפטיה לסיפורי עצובים של אנשים ורק אחרי שתעבירו להם סכום של כסף, תבינו שהם רימו אתכם. אומני הונאות שורצים ברשת ומשתמשים גם באתרי הכרויות כדי להפוך אנשים תמימים לקורבנות שלהם. עדיף להיות זהיר מאשר מצטער, אז תקראו כל מה שאתם יכולים על הונאות באתרי הכרויות כדי שתוכלו להימנע מהם בקלות.

כתבות דומות: