הכרויות אונליין

לדעתי זה מאוד עצוב שכיום אי אפשר להתאהב בלי  סקפטיות. לתערי, בגלל שאנשים מחפשים אהבה באינטרנט, גדל גם מספר של הנוכלים באתרי הכרויות ואתה יכול להיות הקורבן הבא.

למשל, האם קיבלת אי פעם אימייל על מיסיונר במדינה זרה שמבקש מכם לאמץ חיית מחמד שהוא כבר לא יכול לטפל בה? כמובן שאתם תצטרכו לשלם את הוצאות המשלוח ועוד כמה דברים. או שאולי, זכיתם בסכום כסף נכבד, כדי לקבל אותו צריך לשלם דמי טיפול בזכייה או כל תשלום אחר. תמחקו כמה שיותר מהר!!!

לרוע המזל, ענייני הלב כאן לא יוצאי דופן. מוכרים כ"הונאות אהבה". אתם מכירים מישהי בחדר צ'ט או אתר הכרויות כלשהו, מתקשרים כמה חודשים ואז פתאום היא מבקשת עזרה כספית במצב קריטי כלשהו. לא, לא, לא. או שהיא אומרת שיש לה כסף, אבל זמנית היא לא יכולה לקבל אותו מהבנק. פשוט תברחו ממנה.

אם כבר הפלת קורבן, אל תאשים את עצמך. אתה לא צריך להרגיש רע בגלל שרצית לעזור למישהו. אתה אמור לבטוח במישהי שאתה רוצה לאהוב.  אבל הבעיה שבאתרי הכרויות אנחנו לא יודעים מי באמת נמצא בצד השני. אתה חושב שאתה מדבר עם צעירה בלונדינית, אבל למעשה יושב שם גבר מבוגר ומנסה להונות אותך.

אל תוותר על האופי הנחמד ונדיבות כדי להגן על עצמכם. אם מישהו מבקש כסף, פשוט  תבקש מידע נדרש כדי לבצע בדיקת רקע. אם זה לא ניראה אמיתי, כנראה שיש בעיה. בנוסף, אל תיקחו צ'קים של אנשים אחרים בתמורה למזומן. אם הוא קיבל צ'ק, בטח יש לו מה לעשות עם זה.

הקטע העצוב הוא, שצריך להיזהר גם כשמחפשים אהבה. הונאות באתרי הכרויות הם דרך מושלמת כדי למצוא אנשים נחמדים שאוהבים לעזור לאחרים. אז אם אתה רוצה להיות נחמד, תהייה זהיר כדי לשמור על הנכסים ועל הלב שלך.

כתבות דומות: