אישית, אני לא מבין אנשים שמנסים את שירותי זוגית בטלפון. איך אפשר לקרוא לשיחות הטלפון האלה – הכרויות? אתם מדברים שעות, משלמים סכומים אסטרונומיים ואפילו לא ראיתם את הבחורה.

לפחות באתרי היכרויות ברשת אתם יכולים לראות ולפנות לבן אדם שאתם רוצים. אתם יכולים גם לשלוח תמונות, גם לדבר במצלמה, ואם תרצו, תחליפו מספרי טלפון ודברו כבר מחוץ לאתר.

מה בעצם מספקים שירותי היכרויות בטלפון? רוב האנשים נכנסים לזה מסקרנות. פשוט לוקחים את הטלפון, מחייגים למספר ומגיעים לבחורה שבכיף מדברת אתכם בכל נושא שרק תרצו. בכמה דקות האלה שיכולות להפוך לכמה שעות בקלות, יש לכם מישהו שנותן לכם תשומת לב המלאה.

לתווך זמן קצר, אני מאמין שאפשר להרגיש במרכז היקום. אבל מה קורה כשאתם מנתקים? עוד פעם נשארתם לבד. בעיקרון, בזמן שאתם על הקו, אתם מחוברים לפנטזיה שלכם ולא יותר. וככל שאתם מדברים, חשבון הטלפון גדל ולא בקצת.

אלפי אנשים מנסים שירותי הכרויות בטלפון כדי לספק את הצורך שלהם בקשר. אבל איך אתם יכולים ליצור זוגיות, אם כאשר אתם מתקשרים, כל פעם מישהי אחרת עונה לכם. והיא מוכנה להקשיב לכל הבעיות שלכם. טוב, אתם משלמים על כל דקה.

אתם לא יכולים להגיע לאותה בחורה, ובכל, אתם לא יכולים לדעת עם מי אתם מדברים. למעשה, אתם יכולים לחשוב שבצד השני נמצאת בחורה צעירה וחמודה ובעצם אתם מדברים עם מבוגרת, בעלת משקל עודף שממש לא נראית מושכת, חוץ מהקול שלה. היא פוט עובדת מהבית, ואתה בטוח לא המתקשר היחידי. וחוץ מזה, זה אפילו לא עבודה הראשונה שלה, אלה עבודה נוספת להשלמת הכנסה.

אז לפני שאתם חושבים לנסות שירותים בטלפון, תזכרו שזה נותן לכם רק לנהל שיחה שאולי משפרת את ההרגשה אבל ממש לא עוזרת בחיפוש בת זוג אמיתית.

כתבות דומות: