תקראו לזה אומנות או מדע או בכל שם אחר, אבל הכרויות אונליין השתלתו על העולם. ישנם כמה סוגים של אתרי היכרויות שדי בולטים בשוק, אבל הקבוצה הגדולה ביותר היא של אתרי הכרויות לדתיים בלבד. אתרי הכרויות לדתיים שונים בזה שלא מאפשרים לאנשים שלא שייכים למגזר הדתי להירשם לאתרים שלהם. אולי ההקפדה על הכלל הזה היא הסיבה להצלחה של אתרי זוגיות לדתיים, כי חברי האתרים האלה מרגישים בטוחים שנמצאים במקום מוגן ומיועד אך ורק לאנשים הדתיים.

בוא נסתכל מקרוב על אתרי הכרויות לדתיים בלבד. החוקים לחברים רשומים הינם שונים מאתרים רגילים. בדרך כלל, במטרה להרחיב את מעגל החברים, שירותי הכרויות מאפשרים כמעט לכל אחד להירשם, לפחות לתקופת ניסיון חינם. כבר ממבט ראשון ברור שהמצב טיפה שונה, ורק אנשים דתיים יכולים להירשם לשירותי היכרויות לדתיים ואין סיכוי למישהו חילוני לפתוח כרטיס באתר. כמובן שהם מאוד משתדלים לא להכניס אנשים נשואים כדי לשמור את זירת דייטינג אך ורק ורווקים שבאמת עדיין לא מצאו אהבה ועוד לא הקימו זוגיות. כמו כן, האתרים האלה לא מאפשרים הכרויות חד מיניות, זה אומר שלא הומואים ולא לסביות לא יכולים לחפש זוגיות בעזרת האתר. עוד דבר שמפריד את אתרי הכרויות לדתיים מאחרים, זה שחברים חייבים להסכים לחוקי האתר ועבירה על החוקים האלו יכולה להביא לביטול חברות מיידית.

אבל כל הכללים הנוקשים הם לא חסרות אלה יתרון. הם מאפשרים לאנשים דתיים בעלי ערכים דומים לחפש היכרויות בסביבת בני זוג פוטנציאלים שמאמינים באותם ערכים. בסופו של דבר, גברים דתיים מחפשים נשים דתיות שמבינות באורך חיים שלהם, מכירות את התפילות, שומרות שבת, חוגגות את החגים היהודים ומוכנות עם הזמן להפוך לאמהות דתיות טובות.

כתבות דומות: