הכרויות אונליין זאת שיטה כדי למצוא בני זוג חדשים בצורה וירטואלית. זה יכול להיעשות על ידי שירותי הכרויות מקוונים או אתרי אינטרנט לחיפוש הכרויות. הודות לטכנולוגיות נפלאות של הרשת ניתן לחפש אהבה בעזרת מסנג'ר, צ'טים, רשתות חברותיות וגם אתרי הכרויות מקוונים. רוב הפופולאריות נובעת עקב שירותי החיפוש שאתרים האלה מספקים. רוב האנשים פשוט מפעילים חיפוש על פי הקריטריונים רצויים כדי להגיע  לבני זוג מתאימים. חלקם מחפשים על פי אזור מגורים ויש כאלה שמחפשים על פי השכלה, גובה ואפילו צבע עיניים.

ישנם המון אתרי היכרויות שונים. ברוב האתרים אפר לעיין בפרופיל של מישהו בלי אפילו להציג את עצמך. כל מי שנרשם לשירות חייב קודם כל לפתוח כרטיס אישי ולהסכים לתנאי האתר. ישנם אתרי הכרויות חינמיים וגם אתרים בתשלום.  ישנם כאלה שמאפשרים הרשמה חינם, אבל רק לתקופה מוגבלת. אתרים אלה דווקא מומלצים בגלל איכות השירות שלהם.

אנשים שהכירו באתר כלשהו יכול להמשיך את הקשר ולקבוע פגישה בעולם האמיתי. ישנם כאלה שאפילו מתאהבים בחי להיפגש בעולם האמיתי. בשיטה הזאת יש גם  חסרונות, כמו בכל שיטה אחרת. רצוי להיזהר ולא לגלות מידע אישי כמו מספר תעודת זהות או כרטיס אשראי. מי שמעוניין באמת, יצור איתך קשר דרך האתר. רוב האתרים שגובים תשלום על השירות, מבצעים בדיקת רקע מסוימת. אם הם מגלים שהמידע שסופר אינו נכון, יש להם זכות לבטל את החברות באתר.

תמיד רצוי לבחור אתר הכרויות וותיק ומוכר היטב.

כתבות דומות: