ראיתם פרסומת מדליקה בטלוויזיה או איזה סרט רומנטי יחד עם חברים ורוב הסיכויים שאתם מתחילים לדבר על מציאת החצי השני שלכם. בטוח שזה רעיון טוב, אבל הביצוע יותר קשה במציאות. ניראה כאילו כל הבחורות הטובות כבר תפוסות, ואם החצי השני שלך קיים, אז איפה הוא? אולי כדאי לכם לבדוק את מאגר החברים של אתר הכרויות ברשת.

אני אישית ממליץ לבדוק את האתרים שדורשים פתיחת פרופיל. אם אתם מחפשים רק על פי מין, בטח תראו יותר מדי כרטיסים ולא תצליחו לבחור. אבל חיפוש הכרויות על פי נתונים בפרופיל האישי מצמצם את האפשרויות ומגדיל את הסיכוי להצלחה.

הטעות הגדולה שאנשים עושים, זה להתחבר למישהו רק על פי המראה החיצוני. אחרי כמה דייטים, מתחילים להכיר יותר מקרוב ואז הבעיות בלתי צפויות צצות.  אתם בטח חושבים – אבל הוא כזה מתוק, הוא בטח ישתנה בהמשך. לא נכון!

המון אנשים נשאבו לתוך מערכת יחסים על סמך חשיבה שהבעיות ייעלמו בדרך ושבן הזוג ישתנה לטובה עם הזמן כש אהבה תתפתח. מעניין כמה פעמים אורך דין לגירושים שמע את הביטוי "חשבתי שהכול ישתפר". וזה לא קרה.

לתערי, החברה שלנו אנשים מחפשים סיפוקים מהירים. כמות של הגירושים רק גדלה ומי שנפגע זה רק הילדים. שרוצים לגדול בסביבה בטוחה ואוהבת. אז עוד לפני שמיהו נפגע, כדאי להשקיע מאמץ ולמצוא בני זוג באמת טובים כדי לבנות מערכת יחסים טובה ואוהבת.

למשל, כאשר אתם נרשמים לאתר הכרויות מקוון, אתם נשאלים סדרה של שאלות:

  • מה היחס שלכם לדת? האם אתם שומרים שבת?
  • האם אתם אוהבים ילדים?
  • מה הבילוי המועדף עליכם?
  • אתם אתם מוכנים להחליף מגורים למען אהבה?
  • מה היחס שלכם לחיות מחמד?

אולי נראה לכם שאלו סתם שאלות טיפשיות, המטרה שלהם ברורה. כדאי למצוא בני זוג עם יחס זהה לדת. או אם אתם לא רוצים ילדים, רצוי לבחור מישהי שגם כן לא רוצה, כי אתם רוצים שיהיו לכם העדפות זהות לחיים. הרשימה הזאת ארוכה, כי אולי ממבט ראשון אתם נראים מאושרים ביחד, כדאי לבדוק את הדברים לעומק.

אז כדי למנוע כאב ראש עתידי, תמצאו אתר הכרויות שמאפשר לכם לבצע חיפוש מדויק, ולהתאים לעמכם בן/בת זוג עם חשיבה דומה. אל תחשבו שהם ישתנו בעתיד, כי רוב הסיכויים שזה לא יקרה. אז תחפשו התאמה עוד היום ואל תחשבו שתצרו אותה בעתיד.

כתבות דומות: