סטטיסטיקה של אתרי הכרויות היא מדד טוב כדי להעריך את המצב, והיא מראה שאתרי הכרויות ברשת זה טרנד חזק והוא הולך להישאר כאן עוד תקופה ארוכה. נתונים אחרונים שמגיעים מארצות הברית מראים ש-44% מתושבים עדין רווקים ושלפחות 40% מהם מנסים את מזלם באתרי הכרויות מקוונים. זה נתון מעניין שמציג את ההתעניינות הגדלה של רווקים בחיפוש אהבה אונליין. עוד נתון מעניין מציג שבסביבות 63% אחוז של זוג שהתחתנו לאחרונה, במקור הכירו דרך רשת של חברים משותפים. זה אומר שאנשים כיום מחפשים חברים ברשת, ושרשתות חברותיות נהיו די מקובלות למפגשים רומנטיים ואחרים.

רק לא מזמן רוב האתרים האלה נקראו אתרי הכרויות ואנשים הסתכלו עליהם במבט די חשדני ואפילו דיברו עליהם בצורה לא מקובלת מדי. אנחנו גם לא אומרים ששימוש בכל האתרי הכרויות היה בטוח, ושאין סכנה בפרסום של פרטים אישיים ברשת, אבל בטוח שהיום יש לאנשים בחירה הרבה יותר גדולה, ומגוון ענק של אתרים וגם רשתות חברתיות שונות. יותר ויותר אנשים מתאהבים באתרים מקוונים ופותחים פרופילים אישיים, למרות שלא כולם אוהבים לעלות תמונות או מידע אישי אחר לאתר.

זה די ברור שמקבלתם של אתרי הכרויות בחברה המודרנית הפכה את החיפוש של בני זוג ליותר קל וגם מאפשרת ליצור קשרים חברתיים בקלות ומהירות. כנון שיש גם מינוס בכל הסיפור הזה והוא מספר גדל של נוכלים שפועלים בעולם האינטרנטי ומנסים לגנוב זהויות של אנשים תמימים. הבעיה היא שלא קשה לפתוח פרופיל מזויף בכל אתר הכרויות, לעלות כמה תמונות ולהתחזות למישהו אחר. מספר מקרים של שאנשים מפלו בפח מהסגנון הזה גדל משמעותית. בגלל זה, למרות הגדילה בפופולאריות של אתרם, כדאי גם להיזהר ולא לפרסם חותר מדי מידע רגיש ברשת.

כתבות דומות: