אנשים דתיים בישראל מנסים למצוא בני זוג שחולקים את אותם אמונות, תחומי עניין וערכים, ובמיוחד אמונה שלהם, שזאת העדיפות הראשונה. בגלל שבאתרי הכרויות רגילים ישנם אנשים עם אמונות שונות, אתרי היכרויות לדתיים בלבד נהיים די פופולאריים בקרב הציבור הדתי.

אני מכיר מישהו שניסה למצוא לו אישה, אבל לא הצליח להתחבר לכל אותם הבחורות שמשפחה שלו ניסתה לשדך לו. למרות שההורים שלו לא היו בעד, הוא נרשם לאתר היכרויות לאנשים דתיים ודי מהר הצליח לסדר לו דייט עם בחורה דתייה חמודה שגרה לא רחוק ממנו. הם לא התאהבו, אבל פחות יצא לו לתקשר עם בחורה דתייה כמוהו, וגם בעלת כמה תכונות שהוא כן מחפש באישה. כמובן שזה יותר טוב משידור שהמשפחה סידרה לו.

אחרי הדייט הראשון, הם נשארו ידידים והוא המשיך להתכתב עם כמה בנות באתר הכרויות לדתיים. מה שהדהים את בחור, כמה בחורות מעניינות אשפר להכיר בצורה כזאת, ועד כמה כולן שונות ומיוחדות כל אחת בדרך שלה.

הוא נרשם לאתר לפני כשנתיים, ולפני כמה חודשים אני קיבלתי ממנו הזמנה לחתונה. מסתבר שהוא הכיר את המישהי  מיוחד שלו אחרי כמה חודשים באתר הכרויות לדתיים. אומנם הם גרו קצת רחוק אחד מהשני, כשעה נסיעה, הוא נפגשו ואחרי כמה דייטים הבינו שהם מצאו אחד את השני, ולמרות מה שאולי חשבתם, הרבה אנשים מסורתיים מכירים בהצלחה בעזרת אתרי זוגיות לדתיים בלבד.

נכון שאם אתם לא שומרים מסורת, אין לכם מה לעשות באתרי הכרויות האלה, אבל לאנשים דתיים הם מהווים פתרון מדהים לחיפוש זוגיות, ולמרות מה שהמשפחה אומרת, המון צעירים דתיים כן נרשמים לאתרים האלה ומחפשים להם דייטים ברשת וחלקם אפילו מצליחים למצוא בני זוג ציניים וגם להתחתן.

כתבות דומות: