הכרויות לנוער

לא באופן מפתיע, כמעט כל הורה היום מוטרד מכמות העצומה של אתרים לנוער. לצעירים גם ככה לא ממש קל להתבגר ולפתח מערכות יחסים רציניות. תוסיפו לזה את אתרי הכרויות השונים ובנוסף אליהם את הפיתויים השונים שיש ברשת ויש לכם אלפי צעירים מבולבלים שלא יודעים מה לעשות בחיים.

מה קרה לערכי משפחה המסורתיים? למה יחס הגירושים כזה גבוה? למה אנשים עוברים ממערכת יחסים אחת לשנייה במהירות כזאת? אוב הפסיכולוגים מאשמים את חוסר חינוך מצד ההורים וגם את התוכן של תוכניות טלוויזיה הפופולאריות, אבל אני רוצה להוסיף גם את האשמה של האינטרנט.

למשל, השבוע עשיתי חיפוש בגוגל כדי למצוא אתר זוגיות לנוער. בעיקרון, האתר פרסם כל דבר שהולך היום, כולל רומנטיקה מסורתית, יחסי מין, הכרות גייז או לסביות וגם מפגשי היכרויות למטרות כמו מימוש פנטזיות. אז מה אנחנו מנסים ללמד את הנוער?

זה לא מפליא שכל כך הרבה צעירים מבולבלים, או מקבלים מוסג מעוות לגבי מערכות יחסים. קודם כל, תנסו לבקר בכל בית ספר. תישארו לכמה ימים וצפו בדינאמיקה של בני הנוער.לא רק שיש המון זוגות מאותו מין, אלה גם זוגות הרגילים בבעיה. בחורה אחת שמצאה את אהבת חייה כבר אחרי כמה ימים בוכה ומספרת איזה חלאה הוא.

הבנים הפכו להיות גסים. כיום כבר לא באופנה להיות אמין אלה להשתחצן על כמות של כיבושים אישיים. אבל הבחורות שמשתפות פעולה נחשבות מגעילות. טוב, אז מה הוא הנכון? הרי צריך שתיים לטנגו.

טוב, אז מה הקשר בין כל הסיפור הזה לבין אתרי הכרויות לנוער? פשוט מאוד. אינטרנט מלא בפינות חשוכות ואפשרויות לעשות את הבחירה הלא נכונה. לנוער גם ככה קשה להחזיק את האמוציות ואת ההורמונים שלהם תחת שליטה. התבגרות כיום זה תהליך מבלבל ביותר. ואנחנו מוסיפים את ערבוביה של היכרויות אונליין לתוך כל זה. תראו את החדשות לגבי כל הסטיות המיניות של אנשים, אני די בטוח שתחששו לתת לילדים שלכם לגלוש באתרים אונליין.

כתבות דומות: