הכרויות נוער

בואו נדבר על אתרי הכרויות נוער, כי אנחנו צריכים להתמודד עם העובדה שילדים שלנו גדלים יותר מהר ממה שהם צריכים. הם יותר מהירים, יותר חכמים עם תפיסה יותר חדה של העולם, כולל נושאים שבהחלט גורמים להורים לילות חברי מנוחה. היו זמנים שהיינו חושבים שזה נחמד לשמוע בחורה בכיתה ו' מדבר על "חבר שלה" וכיום אותם מילים מריצים לנו בראש תמונות אחרות לגברי. רוב הפעמים הורים מגזימים בתגובות שלהם לזה שהילדים נכנסים לאתרי הכרויות אונליין, אבל הם רק דואגים לשלומם.

אתרים לנוער לא איבדו את הכיוון שלהם בין כמויות אדירות של רשתות חברותיות ואתרי דייטינג רגילים שצצים ברשת כל יום. אבל אנחנו צריכים להתמודד עם המציאות שילדים שלנו כן נכנסים לאתרי דייטינג למבוגרים וחלקם אפילו מתמכרים לזה. כל הצעירים רוצים שיהיה להם חבר או חברה כדי לתחזק את הסטאטוס החברתי, כי זה שאין למישהו חברה לא ממש מקדם אותו בפני אחרים.

חוץ מהסיבה החברתית של קידום פופולאריות אישית, ביקור לאתרי הכרויות נוער גדל גם בגלל סיבות אחרות. כיום אוב המשפחות די עסוקה בקריירה וביצוע תפקידים שונים בחברה המודרנית בזמן שבמדיה משדרת לצעירים טרנד חזק של מיניות גם בסרטים וגם בתוכנים במקומות אחרים. אל תשכחו שנוער הנמצא בנקודה כזאת שהם כבר לא ילדים, אבל עדיין לא מבוגרים ונמצאים בתהליך חיפוש אישי שבו הם עושים ניסויים חברתיים שונים. התנהגות שלהם בהרבה היבטים מבוססת על קבלת הנאות בחיים בצורה מיידית, מה שדי מלחיץ את הורים. בגדול להורי הנוער מומלץ טיפה להירגע ולתת לזמן לעשות את שלו. תזכרו שזה רק תהליך של הגדילה ואתם גם יכולים להבין אותו, כי בטח הייתם נערים פעם.

כתבות דומות: