בחירת אתר הכרויות

האמת היא שאי אפשר להגיד על בטוח מה הוא אתר הטוב ביותר. על אחד אמור להחליט בשביל עצמו בהתבסס על העדפות אישיות וגם על הציפיות מאתרים ברשת. אבל אנחנו כן יכולים לתת כמה המלצות אישיות מבוססות על הידע וניסיון שלנו בתחום היכרויות אונליין.

קודם כל, לא הייתי הולך על אתרי הכרויות המהירים האלה ששואלים אתכם רק את המין ואולי את הגיל שלכם. אי אפשר למצוא קשר רציניות רק על בסיס המידע החלקי הזה. אתרים אלו בטוח יציגו לכם המון אנשים לא מתאימים.

עדיף למצוא אתר זוגיות ששואל המון שאלות ובונה לכם פרופיל די מקיף. אתם רוצים למצוא מישהו בעל ערכים זהים לשלכם וגם בעל ציפיות דומות מהחיים. ככל יש יותר שאלות בפרופיל אישי, כך יש לכם סיכוי גדול יותר למצוא מישהו עם ראש דומה לשלכם ולא סתם מישהו שניראה יפה.

אם אתם לא בלשים שמסוגלים לזהות אנשים רעים, יהיה לכם קושי מסוים לזהות ולהימנע מנוכלים באתרם. אם יש לכם אינסטינקטים מפותחים – תשתמשו בהם.

אני גם הייתי ניזהר מאתרים שדורשים מכם למלא כתובת או טלפון אישי. אנחנו רוצים לשמור על אנונימיות מסוימת ולא לפרסם את עצמנו לכל מיני גורמים לא רצויים.

אנחנו תמיד שומעים בחדשות על צעירים שהתחברו לאתר היכרויות כלשהו, פרסמו את הפרטים האישיים שלהם וקיבלו ביקור בלתי צפוי מאתר ה"חברים" שלהם. לצערנו, גם מבוגרים עושים את הטעות הזאת . אז אם אתם רוצים לשמור על החיים הפרטים שלכם בטוחים, אף פעם אל תפרסמו את הכתובת, טלפון או מקום עבודה באתרי הכרויות ברשת.

כמו שאתם בטח רואים, ישנם קווים דקים מאוד בין חיפוש אהבה לבין סכנות של הרשת. אתם חייבים להיות זהירים. אתם לא רוצים לפרסם יותר מדי מידע, אבל גם לא להסתיר את מה שצריך כדי לחפש הכרויות אונליין. לפני שאתם פוגשים מישהו מאתר, או נותנים לו את הכתובת שלכם, כדאי שתבדקו טוב עם מי יש לכם עסק. תהיו זהירים ואז תוכלו לחפש הכרויות בכיף ולהכיר הרבה אנשים מעניינים.

כתבות דומות: