תאמינו או לא, אבל יש אתרי הכרויות ברשת שמיועדים לגבים צעירים שמחפשים נשים מבוגרות. ישנן נשים שמחפשות גברים צעירים יותר, בעלי אנרגיה שיכולים לרצות את טעם שלהן לחיים, וגם גברים לפעמים מחפשים הכרויות עם נשים בעלות ניסיון חיים. הדוגמא הבולטת, זאת שחקנית דמי מור שיוצאת עם גבר צעיר ב-15 ממנה.

לפי סטטיסטיקה, נשים חיות יותר זמן מגברים. הסיבות לא ממש ברורות. אולי זה קשור לתנאיי עבודה, או לעובדה שגברים עוסקים פחות בפעילות מניית הזדקנות. אז לאלה שרוצים להגדיל את הסיכוי של חיים ללא שנות האלמנות, בחירת גבר צעיר יותר יכול להיות פתרון מושלם.

בכל אופן, אני חייב להודות שאני לא ממש בעד שגברים צעירים ממש יחפשו נשים מאוד מבוגרות. ישנם גברים שמחפשים הכרויות עם מבוגרות עשירות שיתמכו בהם. זה לא ממש מכובד לחיות על חשבון מישהי מסודרת. למרות שהרבה פעמים איזה  מבוגרת תשמח לשחרר כמה שקלים כדי לפנק את המאהב הצעיר שלה. באתר היכרויות אחד ראיתי שגברים מחפשים נשים מבוגרות, אבל רק את אלה שכבר הצליחו בחיים – בוודאי! יש לה כבר יכולת כלכלית לתמוך בחיפוש צעירים חרמנים.

אני לא מתנגד לנשים מבוגרות שמתחתנות עם גברים צעירים, כל עוד זה נעשה מסיבה טובה, כמו למשל אהבה. אבל אישה שקונה את החיבה של גבר, זה לא ממש מקובל. ברגע שהכסף יגמר, גם הגבר הזה לא יישאר איתה  הרבה זמן.

אבל, אם חיפוש הכרויות עם נשים מבוגרות יותר מעניין אתכם, קחו כמה עדים כדי לפתח יחסים הוגנים וישרים, ללא קשרים. אם את מחפשת מפגשים עם גבר צעיר, חפשי מישהו שכבר מצליח במידע מסוימת כדי שלא תצטרכי לפנס אותו. אם את פשוט צעירה בלב, תוודאי שיש לכם תחומי עניין משותפים, והוא מתאים לך מהבחינות האלה. בנוסף, אולי תרצי ללכת לייעוץ לפני זה. גם, תבדקי שחיפוש זוגיות עם גבר צעיר מתאים לך מהבחינות של משפחה ילדים וכאלה, כדאי לחסוך כאב ראש מיותר בעתיד.

כתבות דומות: