שידוך בני זוג תמיד היה תפקיד כבוד של חבר נאמן. אם הוא או היא היו במערכת יחסים, הם תמיד הרגישו שגם אתם צריכים להיות. מישהו ששודך כמה פעמים בעבר, יכול להגיד שלסבול יותר טוב בקבוצה. אבל כאן זה לא המקרה.

חבר שלך רוצה שיהיה לך אותו מזל בחיי אהבה כמו שיש לו. הוא רוצה שתהיה שמח ומאוהב, ואם הוא יהפוך לשירות שידוכים האישי שלך, אולי בסוף תצליח למצוא אהבה.

שידוך האמיתי זה קצת יותר מסתם להציג אנשים אחד לשני. תחשבו על אתר הכרויות מצליח. הוא לא רק מראה לכם תמונות של בני זוג, אלה גם בוחר את המועמדים הטובים ביותר לזוגיות והתאמה.

אתרי שידוכים שואלים אתכם מספר שאלות בתהליך ההרשמה הראשונית. ככל שתענו בכנות, כך תוכלו למצוא שידוך עם בני זוג מתאימים יותר.

בעולם הכרויות אפשר לראות הרבה צורות של שידוכים. זה לא רק אתרים כמו הכרויות בקליק, או אתרי הכרויות חינם שונים ברשת. בעשור האחרון חל גידול דרמטי במספר של אתרי שידוכים שונים. ישנם גם אתרי הכרויות למבוגרים בלבד, שמתמקדים יותר בהיבט הפיזי של זוגיות מאשר התהליך הרומנטי ורוחני.

אם בעתיד תחליטו לנסות את שירותי השידוך, כדאי שתזכרו מספר דברים. קודם כל, תבקשו מחבר או אולי מישהו מעבודה להכיר לכם את הידיד או ידידה שלהם. אם הם לא ממש מבינים את הראש שלהם, כדאי לשקול שנית את הבליינד דייט שהם מסדרים לך. דעה על יופי, חוש הומור, כריזמה או משיכה בעייני אנשים שונים יכלה להיות די שונה.

אם אתם לחוצים לפני הדייט, דרך טובה לצאת מזה, היא לבקש מהמשדך לבוא עם בת הזוג שלו. דייט כפול אולי נירא כמו קלישה, אבל יכול בקלות להוריד קצת לחץ ולעזור לכם למצוא נושא לשיחה משותפת.

טיפ חשוב – אם בנאדם שאתו פגשתם ממש לא עונה על הציפיות שלכם, או שלא קרה ביניכם את הקליק שרציתם, עדיף שתגידו את האמת לחבר ששידך ביניכם. אם לא, אתם תרגישו לא בנוח כשהוא ישאל אתכם איך היה או מתי אתם מתכוונים לצאת ביחד בפעם הבאה.

תהיו כנים עם השדכן, ותגידו לו שזה פשוט לא הלך, אבל אתה מוכן לנסות להכיר מישהו אחר.

כתבות דומות: