ספיד דייטינג זאת סנסציה חדשה שסוחפת את האומה. זהו חלק מכל המערבולת של מערכות יחסים שלנו, מוצג בחבילה אחת נוחה. בעזרת מפגשי ספיד דייטינג אתם מקבלים חוויה שבדרך כלל לוקחת שבועות, בשעה אחת.

ספיד דייטינג הופך להיות די פופולארי בקרב אנשים שמחפשים תחליף מעניין לחיפוש הכרויות ברשת. אבל האם זה עובד, או האם זה יכול לעבוד בשבילך? לפני שאתם מקבלים החלטה בנושא, יש כמה דברים שיש לשקול.

ספיד דייט זאת הגרסה המודרנית של מפגשי פנויים פנויות שדי מוכרים לכולם. המארגן מכנס מספר רווקים ורווקות באותו חדר. בחדר קיימים שני מעגלים, כאשר מעגל אחד מיועד לגברים והשני מיועד לנשים.

שעון העצר מופעל וכל אחד מחליף מידע עם הצד השני. אם ישנו חיבור בין הצדדים, הם יכולים להחליף מספרי טלפון או כרטיסי ביקור לפני שנשמע הזמזם.

העיקרון של ספיד דייט הוא די פשוט. אחרי שזוג ראשון בילו ביחד כמות מסוימת של זמן, נשמע צלצול שמסמן להם להתקדם לבת זוג הבאה.

אחרי שכל הגברים נפגשו עם כל הנשים, הסיבוב הושלם. כל אחד קיבל אפשרות להכיר בני זוג פוטנציאליים. כמובן שכל זה עובד בתנאי שהיו מספיק משתתפים במפגש.

החיסרון של השטיה הזאת, הוא הכמות המוגבלת של זמן שכל אחד מקבל עם הצד השני. כל הרעיון כאן מבוסס על רושם ראשוני ועל האינסטינקט שלנו. אבל השאלה אם שלוש דקות של שיחה זה מספיק כדי להליט לתת למישהו את מספר הטלפון? לכן שיטת הכרויות הזאת לא ממש עובדת לאנשים שטיפה מתביישים בהתחלה או לא רגילים להכיר אנשים חדשים במהירות כזאת.

ספיד דייטים מקבל חוות דעת שונות מאנשים שונים. שיטה זאת לא מתאיה לכולם, אבל זה משהו שבאמת כדאי לחוות לפחות פעם אחד כדי לקבל מושג על השיטה.

אתם תראו אנשים שמשתדלים להראות את הצד הטוב ביותר כדי להכיר בני זוג מתאימים להם. אם אתה הולך לאחד המפגשים האלה, חשוב שתזכור שרומם ראשוני הוא לא תמיד נכון.

יכול להיות שספיד דייטים לא ממש מתאם לך, כי זה מתנגד לאופי שלך. אל תדאג אם בהתחלה זה מדאיג אותך, זה רק הרגשה טבעית.

שפוט כך נשימה עמוקה ולך על זה. מה כבר יכול להיות? מקסימום תכיר כמה אנשים חדשים שאולי יהיו חברים שלך בעתיד. אתה לא חייב למצוא אהבה כבר במגש הראשון, כי למצוא אהבה אמיתית תמיד לוקח זמן.

כתבות דומות: