אתרי הכרויות אונליין מנוהלים על ידי חברות שלפני זה סיפקו שירותי דייטינג רגילים. אתרים אלו עוזרים לקהל הרחב למצוא בני זוג במרחב הווירטואלי ובסך הכול עוזרים לצמיחה של מערכות יחסים רומנטיות בעולם. הם קיבלו כינוי של "בר פנויים פנויות"  של שנות האלפיים כמות המבקרים בהם הוכפלה בשנים האחרונות. תהליך בכרות ברשת נעשה דרך תקשורת בזמן אמת, אימייל, וידאו צ'ט או שיחת טלפון. הכל תלוי בבחירה של הלקוח הספציפי. כדי להתחבר לשירותי הכרויות אונליין, כל בנאדם צריך גישה לאינטרנט, ולהיות לפחות בגיל 18 או מעלה. הוא חייב להירשם לשירות דייטינג כדי להיות חבר רשום. עלויות של השירות שונות מאתר לאתר. ישנם אתרים חינמיים ויש כאלה שדורשים תשלום בכרטיס אשראי, טלפון, סמס או כל שיטת תשלום אחרת.

השוני העיקרי בין אתרי הכרויות הוא האפשור כניסה של גולשים לאתר בחינם. האפשרות הזאת הופכת את השיטה לדי מעניינת ומבוקשת בקרב לקוחות פוטנציאליים. אבל ישנם חברות שכן דורשות תשלום מלקוחות עבור האפרות לשלוח או לקבל הודעות באתר. המחיר תלוי בגודל החברה והמוניטין שלה.

עוד דבר יפה שקים ברוב שירותי הכרויות אונליין, זה מאגר של תמונות של כל הלקוחות שלהם. גולשי האתר יכולים לעיין בתמונות בני זוג פוטנציאליים לפני שהם יוצרים קשר. חלק מאתרים מספקים מערכת התאמות חכמה שיודעת לזהות בני זוג מתאימים על פי קריטריונים שונים. רצוי להזכיר שרוב אתרי הכרויות פועלים כדי לשמור על המידע האישי של המשתמשים שלהם ופעילים תוכנות הגנה חדישות המאפשרות הגנה מרבית.

היתרונות של שימוש באתרי דייטינג אונליין לאומת השיטות מקובלות בעבר כוללות: אפשרות לחפש בני זוג בצורה אנונימית, במחיר הזול יחסית לאומת הדייטינג הרגיל, הדרך הבטוחה להכיר אנשים חדשים, זמינות של 24 שעות ביממה בכל ימי השבוע ועוד הרבה דברים אחרים שעושים את היפוש זוגיות אונליין כל כך פופולארי.

היתרונות האלה הם הכוח המניע מאחורי תעשיה שלמה של אתרם. הביקוש הגובר בצורה קבוע קשור להתפתחות של האינטרנט בכלל וגם לסיכונים הגוברים של דייטינג במועדוני לילה.

כתבות דומות: