לאלה שמחפשים מערכת יחסים רצינית ואהבה, אנו לא ממליצים במודעות פנויים פנויות המפוצות ברשת, אלה להיכנס לאתר היכרויות רציני או אולי שירות הכרות עם תמיכה טובה ומקצועית שיעזרו לכם להיות מוגנים בזמן שאתם מחפשים אהבה חדשה, כדי לשמור עליכם מפני לב שבור וכאב ראש מיותר.

מודעות פנויים פנויות זה אולי הצורה הראשונה של חיפוש היכרויות מאז המצאת האינטרנט. אבל לדעתי זאת אחת השיטות המסוכנות של חיפוש דייט, וגם מערכת יחסים לטוות ארוך שיכולה להוביל לחיי נישואים והקמת משפחה חדשה. זה אולי חינם והשיטה עצה די מהירה, אבל אתם לא מחפשים מוצר חדש לרכישה, אלה בני זוג לחיים שחולקים אותם תחומי עניין והעדפות עתידיות לחיים.

תראו חדשות בטלוויזיה ותגיעו להחלטה חכמה. נכון שפרסום פנויים פנויות זה הכי מהיר, אבל הסיכון כאן הרבה יותר גדול. נכון, הרבה אנשים נחמדים מחפשים מישהו כדי להעביר איתו את החיים, אבל תמיד יש את אלה שמחפשים להם טרף קל.

אולי היא/הוא פשוט מחפשת לה שוגר דדי, או אימא תומכת תקנה לו צעצועים חדשים. אולי התרחיש האחרון כבר לא נשמע כל כך טוב, יש גם אחרים אם רעיונות סוטים אחרים. לצעירנו, הקורבנות ברוב המכרים האלה לא מצליחים לצאת בלי פגע, ואנו מקוים שזה יהיה רק נזק כלכלי ולא משהו בלתי הפיך.

היום גם הרעיון של חיפוש הכרויות בדרך הרגילה נשמע מטורף. הציבור הרחב כל המן מקב הזהרות שונות לגבי סכנות של דייטינג. כל כך הרבה אנשים הגיע לדייט ומצאו את עצמם במצב לא נעים שהמכנה המתבקשת היא, שימוש באתרי הכרויות הרבה יותר בטוח, כי יש לכם את הזכות לשמור על אנונימיות. לפחות עד שהלב שאתם כבר מכירים היטב ויכולים להיפגש פנים מול פנים.

בקיצור, אם אתם מחפשים היכרויות באינטרנט, לפחות תימנעו מפרסום מודעות פנויים פנויות, אלה תשתמשו באתרי אהבה איכותיים. ישנם אתרי זוגיות שאפילו יעזרו לכם למצוא בני זוג מתאימים לכם. תהיו זהירים, תבדקו את האנשים שאתם מכירים וכך תוכלו למצוא אהבה עם אנשים טובים ואיכותיים.

כתבות דומות: