אם דת ואומה הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלך, בטח מאוד חשוב לך שגם בת זוג שלך תהייה בעלת אותם נטיות ואמונות כמו שלך. ואם הינך מחפש בני זוג אונליין, רוב הסיכויים שתעדיף להשתמש באתרי הכרויות לדתיים, כדי שתוכל למצוא אישה שחולקת את עורך החיים שלך.

יחס הגירושים בעולם המודרני מאוד גבוה. אנחנו מדברים על מספר שקרוב ל-50%. ניראה שאנשים נכנסים ויוצאים ממערכות יחסים בקלות רבה מדי, ומחליפים בני זוג כמו גרביים. ואז, אחרי גירושים ראשונים הסיכוי להצלחה במערכת יחסים שנייה אפילו יותר מקן ממה שהוא היה בפעם הראשונה. חלק מהבעיה כאן, זה רצונות אנוכיים בחברה שמחפשת סיפוק מיידי. אז אם זה לא הולך, לא ביג דיל. נמשיך למשהו אחר.

יחד אם זאת, הרבה אנשים חושבים שכל חילוקי הדעות בין בני זוג ייעלמו אם הזמן. למשל, אם היא/הוא לא כל כך דתיים, אז הם יהפכו ליותר מאמינים עם הזמן בזוגיות עם מישהו דתי.

אבל כל פסיכולוג מודרני יכול להגיד לכם, שרוב האנשים שהתחתנו למרות השינויים וציפו שההבדל בינם ייעלם בהמשך, קרוב לוודאי יתגרשו בעתיד.במיוחד, אם בעל חושב שאיישתו תהפוך להיות דתייה אחרי כמה שנים איתו, רוב הסיכויים שהוא ישמור שבת לבד.

רוב אנשים דתיים שהתחתנו עם מישהי לא דתייה פשוט מתגרשים ורק אז מבינים שכדי ליצור זוגיות מוצלחת, רצוי למצוא מישהו שמתאים לכם מהתחלה. לכם לכל הדתיים שמחפשים אהבה, אנחנו ממליצים להשתמש באתרי הכרויות לדתיים בהם תוכלו להכיר נשים או גברים בעלי אמונה, שרוצים לשמור שבת וללכת לבית כנסת. אולי זה לא הכל, אבל זה כבבר חלק מאוד גדול משותף בחיים שיכול לעזור לכם ליצור זוגיות מוצלחת ועמידה במבחן בזמנים.

כתבות דומות: