לפעמים לגברים יש כושי להבין, האם האישה באמת מתחברת אליהם. בדרך כלל נשים משדרות שימנים בעזרת שפת הגוף שלהן ואם אתם שמים לב שסימנים הקטנים, תוכלו בקלות לדעת מה האישה חושבת. אם היא מתרחקת או משלבת ידיים, היא בטוח לא מרגישה בנוח.

הבנת שפת הגוף יכולה לעזור לך בדייטינג, כי כשהמילים לא מובנות, שפת הגוף יכולה לגלות הרבה פריטים על האישה ולגבר שיודע להבין את השפה יש יותר סיכוי להתחבר איתה.

למה היא ממשיכה להתקשר? קורה שאישה שמעוניינת בגבר מתקשר אליו בעצמה. אם אתה לא מעוניין בה, רצוי שתגיד לה את זה במיידי ולא תמשוך זמן. אם אתה כן מעוניין – יש לך אפשרות נהדרת לקבוע פגישה.

אם אחת שאמרת לה שאתה לא מעוניין עדיין ממשיכה להתקשר, בטח יש לה בעיה ועדיף שתפסיק לענות לשיחות שלה. אם היא מגיע למקום עבודתך, תסביר לה בתקיפות שהיא חייבת להפסיק עם זה.

היא מעוניינת מידי? בשלבים מוקדמים של הכרויות קורה שגבר ואישה שמים את העניינים האחרים שלהם בצד כדי להעביר זמן ביחד. אבל אם אתה מרגיש שהיא רוצה לתפוס את כל הזמן הפנוי שלה, תחשוב טוב האם זה מה שאתה רוצה. אם זה יותר מידי כבד עליך אולי אתם לא ממש מתאימים.

אם בשבילה כל מה שאתה עושה מציג שלמות, תהנה מזה כל עוד היא לא הפכה להיות למשוגעת ממש.

מנפח אגו. זה יכול להגיד הרבה דברים ובטח שלעל גבר נעים להבין שאישה רוצה אותו, ומשדרת סימנים די ברורים של עניין בו. אבל תזכרו שלפעמים היא פשוט רוצה לקבל תשומת לב ולא יותר מזה. זה רק עוזר לה להגביר את האגו. כדאי שלא תיפלו במלכודת הזאת.

כתבות דומות: