להרבה אנשים האמונות שלהם והמורשת שלהם למעשה מגדירים אותם כבני אדם ושום דבר לא יכול להפריד אותם מזה. אף אחד לא יכול לשנות את צבע העיניים או שיער ואף אחד גם לא יכול לשנות את היסטוריה או מורשת. ישנם דברים שאפשר לעשות כדי להסתיר את הדברים על פני השטח, אבל מתחת לפני השטח שום דבר לא משתנה. אז במקום להסתיר את מי שאתה או לחפש פשרות, לא עדיף לחפש מישהו שיקבל אתכם כמו שאתם באמת? ואם אתה יהודי למה לא להירשם לאתר הכרויות ליהודים?

זוגיות ונישואים אפשריים מהווים מספיק אתגרים בחיי היום יום שלנו. אז למה עוד להוסיף על זה את המגבלות של הדת ושוני מגזרי? למשל, יהודים לא חוגגים את החגים הנוצרים ותחשבו על כל הקושי של חיי משפחה שחוגגת חגים שונים. לאורך השנים זה יכול להרוס את הנישואים.

מה תעשו במפגשים משפחתיים? לאיזה חגים תגיעו ביחד ולאיזה לא? זה תמיד תהייה בעיה. ומה תעשו כשילדים יגדלו ויצטרכו לבחור את הדת שלהם? הם תמיד יהיו תקועים באמצע של הבעיה הזאת.

אהבה זה מצוין, אבל לא כל אהבה שורדת את חיי המשפחה היום יומיים. ואם אתם לא רוצים שמשפחה שלכם תיהרס בגלל שוני האמונות שלכם ואם אתם לא רוצים להעביר את כל חיים במחלוקות לאיזה דת להשתייך ואלו חגים עדיף לחגוג, מאוד מומלץ שתחפשו אהבה עם מישהו שבאמת קרוב למוצא ולדת שלכם.

גם ככה חיי הנישואים אינם קלים, וכמעט חצי מזוגות שמתחתנים בסופו של דבר מתגרשים. אז אל תחפשו עוד סיבה שתגרום לחילוקי דעות נוספים במשפחה ועדיף שתחפשו הכרויות באתרי דייטינג ליהודים כדי שתהייה לכם משפחה יותר מאוחדת בעתיד.

כתבות דומות: