שירותי מפגשים אונליין מתרבים כמו ארנבים. כל יום מישהו בא עם רעיון חדש כדי לעזור לאנשים למצוא את המישהו המיוחד שלהם. אז למה שנהייה מופתעים מאתר היכרויות לסטודנטים ברשת?

למעשה, זה רעיון די מוצלח. מה יכול להיות יותר טוב מאשר לתת לסטודנטים רווקים לחפש מפגשים בצורה ממוחשבת? למעשה, החלק המסובך ביותר של חיפוש הכרויות, זה למצוא מישהו בעל תחומי עניין דומים לשלך, ומה המקום הטוב ביותר להשוואת אנשים אם לא אתר הכרויות?

מי יודע, אולי הבחור שיושב בשורה למטה הוא בודד בדיוק כמו הבחורה בשורה מעליו? די ברור שיש להם תחומי עניין זהים, כמו השגת תואר אקדמאי, וזה כבר משהו משותף. והם לומדים באותו מקום שזה גם פלוס גדול מאוד.

חיפוש הכריות אונליין יכול להיות מאוד מרגש ומסתורי. אז למה שיהיו אנשים רווקים באותו קמפוס של האוניברסיטה, כאשר הם גם ככה נמצאים באותו מקום ברוב ימי השבוע. הם נפגשים באירועים שונים אבל עדיין לא ממש מכירים אחד את השני.

ועוד דבר, מי מבין יותר טוב את הלחצים שיש על סטודנטית של היום מאשר מישהו שלומד באותו מקום? לצאת לארוחת ערב או לראות סרט הופך להיות פינוק די נדיר, כי רוב ערבים הסטודנטים הצעירים מעבירים בהכנת שיעורי בית ולימוד למבחנים.

אחת הבעיות עם מפגשים ברשת ועם חיפוש דייטינג בכלל, זה למצוא מישהו שלא נראה יפה בעינייך, אלה גם חולק את אותם תחומי העניין. למעשה, רוב זוגות נשואים נפרדים לא רק בגלל עניינים כספיים, אלה בגלל חוסר תחומי עניין משותפים. בגלל זה אתרי הכרויות מתמקדים יותר במציאת מישהו שהוא חולק את אותם תחביבים ואוהב לעשות אותם דברים כמוך וזה אמור להיות המפתח להצלחה של זוגיות טובה.

כתבות דומות: