השם – שירותי היכרויות אונליין אומר שהשירות הזה יכול להיות מופעל בעזרת דפדפן ולכן הם הזה מתייחס לכל שירות הכריות שנגיש באינטרנט. זה גם אומר שיש כמות אדירה של אתרים שהם למעשה קורים לעצמם בשם כמעט זהה. אבל חלק מאתרים שונים מאחרים ופועלים עם יותר השקע, כי אהבה זה עניין של לב האנושי וכאן אנחנו רוצים לקבל את המוצר הטוב ביותר.

לדוגמא, לחלק מאתרים ישנה חשיפה יותר גדולה מאחרים. כל מי שרואה טלוויזיה רואה מדי פעם את הפרסומות של אתרי הכרויות מקוונים. רוב הסיכויים שאלה אתרים מצליחים, אחרת החברה המתחזקת לא הייתה מצליחה להוציא סכומים גדולים על פרסום.

כמו כן, אתרים טובים מבקשים מהלקוחות שלהם יותר מידע מאשר רק שם גיל ומין. כל אתר היכרויות שרוצה להיות שווה משהו יציג לכם רשימה די ארוכה של שעלות לגבי האישיות שלכם. למשל, מישהו שמחפש רק ידידים או מישהו להתכתב איתו באינטרנט חייב לקבל אפשרות לסמן זאת באתר. או מישהו שאוהב כלבים או שרוצה שיהיו לו מעל 3 ילדים חייב מקום מיוחד לציין זאת באתר זוגיות.

אבל גם קוונות הכי טובות למציאת זוגיות לא תמיד עוזרות ויש גם אנשים שנפגעו מאתרי דייטינג, כי הם מהווים מקור טוב לפעילות של הונאות אינטרנטיות שונות. ישנם אנשים שחשבו שמצאו את אהבת חיים ונפלו קורבנות למשימות כספיות שונות או פגשי סוטה מין כלשהו.

ישנם אתרי הכרויות שלוקחים על עצמם יוזמה ובודקים את הקרע של אנשים שנרשמו לאתר. לדוגמא, הם לא מאפשרים למישהו נשוי להירשם לאתר בתור רווק, או כל מי שלא אמור בכלל לחפש זוגיות אונליין ומנסה להירשם לאתר יסונן ולא יגיע לרשימת חברים שלכם. אז לא כל המערכות לחיפוש בני זוג ברשת בנויות בצורה זהה ואתם חייבים לבחור את האתר שאתם אוהבים ששאתם מאמינים בו לפני שאתם מתחילים לחפש אונליין.

כתבות דומות: