הנשיקה הראשונה בכל מערכת יחסים יכולה לגרום לבני זוג חרדה גדולה. זוהי אבן דרך די גדולה להרבה גברים, במיוחד לאלה שהיו מחוץ למשחק הכרויות תקופה מסוימת. ובאמת יש לכם סיבה לדאגה, כי נשיקה ראשונה עבור נשים היא סין הערכה של היכולות הגבריות שלכם. ההקדמה לנשיקה גם כן חשובה כמו הנשיקה עצמה. ישנם הרבה סימנים קטנים שנשים שולחות לגברים.

זה טעות נפוצה לחשוב על האקט החשוב הזה סתם בתור ריטואל שעומד בדרככם. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון:

  1. אל תבקש רשות:
    זה לא אומר שאתה פשוט יכול להתחיל לנשק אותה כי בא לך. אתה חייב לפעול ברגע הנכון. ברגע מסוים הלחץ המיני ביינכם גובר ובאותו רגע זה הכי מתאים להתקרב אליה ולנשק אותה. בקשת רשות לנשיקה באותו רגע מפחיתה את הרומנטיות של הנשיקה הראשונה. זה גם יכול לגרום לך להראות חלש. הרבה נשים רוצות להרגיש את הביטחון של גבר שיודע מה הוא רוצה ועושה את זה.
  2. הכר את הסימנים שלה למשיכה:
    האם היא מוצאת סיבות כדי לגעת בך, כמו למשל לקרוא לך בכף היד? אולי היא מעדה ותפסה אותך לתמיכה או שהיא "במקרה" מעבירה את היד שלה על שלך? היא מסתכלת לך בעיניים ולא מעבירה מבט? האם היא זורקת מבטים ממושכים וחמים? האם העיניים שלה סורקות את הפנים שלך? האם היא נשענת לכיוון שלך? האם היא טיפה מתרגשת? האם היא משחקת עם השיער שלה? האם העישונים שלה מורחבים?
  3. תנשק אותה באיטיות:
    תינטה לכיוון שלה, כך את היד שלה, תסתכל על השפתיים שלה ואז בעיניים שלה. תעביר לה יד בשיער בעדינות ואז תלטף את הפנים שלה עם היד שלך לפני הנשיקה. תנשק אותה עם תשוקה ותיהנה.

כתבות דומות: