הצעד הראשון כדי למצוא קלה במדינה זרה, זה לבחור את המדינה שבה אתם רוצים להכיר את הקלה שלכם. זאת צריכה להיות מדינה שאתם אוהבים את התרבות שלה ואת היופי של הנשים שלה. זאת אמורה להיות מדינה שתרצו לבקר בעתיד. ישנן דרכים שונות כדי למצוא ולהתחתן עם מישהי ממדינה אחרת.

  • אתם יכולים להצטרף לשירות היכרויות שעוזר לאנשים לקבוע פגישות, להכיר וכמובן להתחתן עם נשים ממדינות אחרות.
  • אפשר להצטרף לשירות דייטינג ושידוכים שעבור תשלום חודשי מאפשר גישה למאגר נתונים שלהם.
  • לפרסם מודעה בעיתון המקומי.
  • תצרו כמה קשרים חדשים במדינה שאתם רוצים. זה לא ממש מסובך. סעו לשם לחופשה, וכך תוכלו לפגוש נשים יותר אמיתיות וישירות מאשר דרך שירותים מיוחדים. לכו לקניונים, סופרמרקטים, פארקים וכל מקום אחר שיש בו נשים פנויות. ככה תוכלו להיכר נשים שלא נרשמו לאתרי הכרויות. קחו אתכם מתרגם או מישהו שיעזור לכם לתקשר עם נשים בשפה אחרת. על הדרך, תרשמו גם לאתרי זוגיות לקלות זרות.

חשוב שתזכרו שישנן הרבה דרכים בהן נשים במדינה אחרת יכולות לעבוד עליכם. הנה טיפ חינם איך אפשר להימנע להונאות שונות. אם מישהי שרק הכרתם מתחילה לבקש מכם כסף – תברחו כמה שיותר מהר. לפעמים גברים בני 30+ מוכנים לעזור כספית לבחורות צירות, אבל איך שהם עוזרים להן, פתאום הבחורה נעלמת יחד עם הכסף.

אם אתם בני 50-60 ומחפשים בחורה בת 20, תשאלו את עצמכם – מה הבחורה היפה הצעירה הזאת רוצה לעשות איתי? התשובה תמיד תהייה – את הכסף שלי ולעזוב את המדינה שלה.

בדרך כלל הבדל גילאים מומלץ לנישואים מוצלחים יהיה 10-15 שנה. זה יכול להיות טיפה יותר, אבל אז הקושי למצוא מישהי גם גדל משמעותית.

כתבות דומות: