ישנן המון דרכים לחיפוש הכרויות בפייסבוק. חלק מהן יותר קלאסיות וחלק פחות טובות. הרבה אנשים מחפשים אהבה דרך קבוצות שונות או דרך חברים משותפים. בכל מקרה – חיפוש בני זוג בפייסבוק הופך להיות ליותר ויותר פופולארי בשנים האחרונות. בגלל שרשתות חברותיות בדרך כלל חינמיות, ישנם יותר ויותר זוגות שמכירות בצורה כזאת.

אתם יכולים לשקול אפשרות של פתיחת חשבון נפרד כדי להפריד את החיפוש הכרויות מהחיים הפרטיים שלכם לדפים נפרדים לא כל האנשים חושבי שהם צריכים חשבונות נפרדים. הדבר לא נועד כדי לשמור על אנונימיות, אלה כדי להפריד את החיים האישיים שלכם ואת המאמץ להתחיל עם בחורות בפייסבוק.

רשימת חברים שלכם יכולה לגדול יותר מדי ואתם עלולים לקבל המון מידע שאתם לא ממש רוצים לקבל, ואם יהיו לכם שתי קירות נפרדים, זה יכול למנוע מכם לקבל את כל המידע שלא מעניין והפריד את החיפוש שלכם משאר העניינים בחיים שלכם.

ברגע שתתחילו לעבוד על רשימת חברים שלכם, תוכלו גם להצטרף לקבוצות שמיועדות לעזור לאנשים רווקים להכיר אחד את השני. לפעמים קשה להתחיל עם נשים בפייסבוק כשיש לכם רשימה גדולה של חברים. למעשה, החלק היותר קשה לפעמים הוא סינון של כל הפרופילים ברשימה.

השימוש בקיר שלכם כדי לשלוח הודעות לנשים בפייסבוק ייתן לכם מושג מי פתוחה למערכת יחסים או לא ואם מי אפשר להתחיל אונליין. אם היא משאירה לך תגובה על הקיר, זה אומר שהיא מעוניינת ומשם אתה יכול להתקדם לתקשורת יותר פרטית.

קבוצות והזמנת חברים משותפים עוזרים כשאנשים אחרים יודעים שאתה מחפש מערכת יחסים מסוימת. תצטרף לקבוצות מתאימות ותמנע מלהירשם לאלו שלא מתאימות לסוג הקשר שאתה מחפש. תזהר כשאתה נרשם לקבוצות מוזרות ותבדוק שכל הפעילות שם נעשית בהתאם לחוק.

כתבות דומות: