אם אתה מתקשה לגשת לבחורות, יכול להיות שאתה מחפש איזה טיפ ייחודי שייתן לך את היתרון שאתה רוצה, אבל הבעיה עם בחורות היא שכל אחת מהן שונה ולכל אחת צריך גישה טיפה אחרת.

חלק מהבחורות רוצות שיתחילו איתן בצורה מצחיקה וחלק מעדיפות בחור מדליק. חלק מהן חושבות שהן יזהו את הגבר הנכון כשהן יפגשו אותו. על זה דווקא מייצר קושי ביצירת מתכון מושלם להתחלה עם בחורות. אבל אל תתייאשו כי יש כמה רעיונות שיכולים לעזור לכם לשפר את אחוזי הצלחה שלכם.

קודם כל, אפילו שאתם לא יכולים לראות את זה, לכל גבר ישנן בעיות לדבר עם נשים. כולם עושים את אותה הטעות. במקום לחשוב על מה שיש לגברים אחרים שאין לך, תחשוב על מה שיש לך להציע.

זה פשוט עניין של כבוד ובטחון עצמי. דבר עם בחורה ותסתכל לה בעיניים. חייך ותקרוץ לה אפילו שהיא לא מגיבה לך.

אל תאבדו תקווה גם אם אחרי ניסיונות הכי קשים שלכם, הבחורות עדיין לא מעוניינות. יכולות להיות המון סיבות לזה שבחורה לא מגיבה. הדבר הכי נפוץ הוא שהיא כבר שמה עין על מישהו אחר. כשבחורה כבר נדלקה על מישהו היא פשוט לא רואה אף אחד אחר שעומד מולה או אפילו לצידה.

אתם חייבים לשמור על כבוד שלכם גם כאשר אתם מתקרבים לבחורות והן מסרבות לכם.

אתם תמיד יכולים להשתמש בשיטה הפשוטה שהישירה. פשוט תגידו לה שאתם מנסים להבין איך אפשר לגשת אליה. חלק מהבנות יכולות להיות מוקסמות מזה, אחרות חושבות שזה מתוק, אבל לא הסגנון שלהן. אם אתם נראים מפחידים באותו יום, כמובן שיש מצב שתפחידו אותה. לא כל הבחורות פועלות באותה שיטה ולפעמים אתם פשוט חייבים לנסות כדי לראות מה יצליח.

כתבות דומות: