גברים ונשים תמיד היו שונים יותר מדבר אחד, החל משוני פיזי עד לכל ההבדלים אישיים. אבל זה לא מונע מהם לחיות ביחד, ויותר מכך, לפתח מערכות יחסים בעלות משמעויות אחד עם השני. במערכות כאלה שתי הצדדים רוצים לעשות כמה שיותר נעים לבן הזוג. וזה משהו שלא תמיד בר בקלות, במיוחד עם כל ההבדלים ביננו. למשל נשים רוצות לדעת מה משמח את הגברים.

אומנם רוב הנשים חושבות שלגברים אי יכולת להיות רגשיים, הם באמת נורא מתרגשים כשבחורה עושה משהו משמעותי בעיניו.אולי מילה טובה ביום של לחץ, משלוח שם אוכל חם ביום ערוך במשרד, זה משהו שכל גבר יעריך מאוד.

תהייה מבינה – אל תשכחי על כל ההבדלים העצומים שיש לנו ובין אם את אוהבת או לא, לגברים יש צורך באיזה מטפלת ומטפחת אלת האגו הגברי. הסיבות כמו אימהות מאוחרת יכולות לגרום לכמה בעיות במערכת היחסים, אבל גישה אימהית היא זו שתוכל לעשור לפתור את זה.

מסירות – כולם יודעים שגבר יכול ללכת לעיבוד. זה גם נתמך בהרבה מחקרים שנעשו – גברים מטבעם רוצים להיות פוליגאמיים, והם יודעים את זה אבל הם לא מצפים את זה לא מחברים שלהם ובטוח לא מבת הזוג. הם רוצים נאמנות.

סבלנות – זה הפקטור האוניברסאלי של התנהגות הגברית. למעשה גברים תמיד מקבלים פקודות ונדנודים של האישה. אולי זה בגלל כל המצ'ויזם הגברי, אבל משתלם לאישה להיות פחות מגבילה לגבר ולתת להם לעשות את הדבר שלהם. אחרי הכל, תמיד נחמד לעשות משהו שהחלטת עליו בעצמך מאשר שמישהו הכריח אותך.

כתבות דומות: