מערכות יחסים משתנות עם הזמן. רוב הפעמים זה בגלל שבני זוג מתרגלים אחד לשני ודברים מתחילים להיכנס לשגרה יום יונית. ואם השגרה הזאת נמשכת יותר מדי זמן, זה יכול להוביל לבעיה בקשר.

הנה כמה דברים שכדאי לשקול כדי לחש את הניצוץ בקשר:

פעילות משותפת – תשתתפו בפעילות כלשהי ששניכם נהנים ממנה. זה יכול להיות תיאטרון, קולנוע, מוזיאונים , ריקודים או כל דבר אחר. תתחילו להקדיש לדברים האלה זמן. בהתחלה זה יכול להיות לא קל בגלל סדר יום העמוס של כולנו וגם דברים אחרים שיש לנו על הראש. בכל מקרה, להעביר זמן ביחד יכול לתרום משמעותית למערכת היחסים שלכם ולחוזק של הקשר ביינכם.

ספונטניות – נשים בדרך כלל מתלוננות שבן זוגם לא עושה שום דבר רומנטי. הנה משהו שיכול למנוע מנשים בחייכם להגיד את זה. אין משהו שאומר "אני אוהב אותך" כמו מחווה רומנטית בלי שום סיבה מיוחדת.

אחד מהדברים שאפשר לעשות, זה לשלוח זר פרחים יפים לעבדה שלה עם כרטיס שאומר "אני חושב עליך". עוד מעשה ספונטני, זה להתקשר אליה באמצע היום ולהגיד שאתה אוהב אותה ולשאול איך היום שלה הולך. זה ייקח לכם רק כמה דקות אבל יכול להעלות חיוך לפנים שלה לכל היום.

אתם יכולים גם לתכנן מדי טיול רומנטי למקומות שאתם יודעים שהיא רוצה להגיע. הדברים האלה אולי לא משמעותיים, אבל היא תבין שאתה לא לוקח אותה כמובן מעליו. אולי נשים וגברים שונים בהרבה מובנים, אבל שניהם רוצים להרגיש שמעריכים אותם ועושים דברים מיוחדים בשבילם.

כמו כל דבר אחר בעולם, מערכות יחסים דורשים מחויבות, התמדה וגם הקרב, ואם לא תקדישו לזה זמן, מערכת יחסים שלכם עלולה להפוך למשהו שגרתי ומשעמם.

תבלו יותר זמן ביחד, תעשו את הדברים שאתם אוהבים בספונטניות ואתם יכולים להיות זוג שהניצוץ ביניהם אף פעם לא יכבה.

כתבות דומות: