הסוד לדייט המושלם נמצא בפרופיל שלך. אתם בטח כבר ניסיתם אתרי הכרויות שונים ויכול להיות שהתאכזבתם מהתאמות שהם מצאו לכם. יכול שאפילו הפסקת להשתמש באתרי היכרויות בכלל בגלל שלא הצלחתם למצוא התאמה טובה. ואתם בטח חושבים – האם אי פעם אני אמצא את המישהו הזה.

זה נראה כל כך כמו תבוסה ולא בא לכם לנסות עוד פעם ואתם מחליטים לוותר. נמאס לכם להיות לבד ואתם חושבים שככה זה גם יהיה כל הזמן. אתם כבר הייתם בדרך הזאת כשניסיתם למצוא מישהו מתאימה אבל קיבלת ממש לא מה שרציתם.

אתם בטח מאשימים את עצמכם וחושבים שמשהו לא בסדר איתכם, אבל זה ממש לא המקרה. למעשה זה די קל למצוא מישהי מתאימה, אהל אתם צריכים לדעת איך ליצור פרופיל אישי מושלם. עדיין יש תקווה, כי התאמה מושלמת שלכם מחכה לכם, אבל אתם עוד לא יודעים את זה. עכשיו זה הזמן המתאים לפתוח פרופיל עם חיוך, כי אתם הולכים לנצח במשחק הזה.

פתיחת פרופיל אישי זה למעשה האתגר הכי גדול שלכם. אתם חייבים ללמוד ליצור פרופיל מושך שיקבל את הכמות הגדולה ביותר של צפיות וגם פניות. תרשמו משהו אישי על האופי שלכם או על מקום העבודה. כמובן שזה לא צריך להיראות כמו קורות חיים. הפרופיל האידיאלי כולל משהו כמו 300 מילים. מהם כ-10 מילים על עצמכם ו-150 מלים הבאות יהיו על מישהו שאתם מחפשים.

רצוי לבחור גם שם משתמש קליט, כי מי שצופה בפרופילים האלה יזכור שם מיוחד ושונה מאחרים. חשוב לחשוב על הכותרת של הפרופיל כמו מעין פרסומת. מי שורה את השורה ראשונה חייב להתעניין ולרצות לקרוא את השאר הפרופיל. אם ממש אין לכם רעיונות – תראו מה אנשים אחרים כותבים על עצמם.

אתם חייבים תמונות מושכות כדי למשוך מבקרים לפרופיל שלכם. התמונות צריכות להיות ברורות וללא עיניים אדומות. תבחרו תמונות עם תאורה טובה ורצוי שתיקחו תמונות מהתקופה אחרונה ולא מלפני כמה שנים. תבחרו את תמונות שבהם אתם לבד, שמחים ומחייכים. אף אחד לא רוצה לראות פרופילים של אנשים עצובים. כמו כן, אתם חייבים ללבוש בגדים יפים.

אל תפרסמו את הטלפון הביתי שלכם באתרי הכרויות, כמו כן, לא רצוי לתת לאף אחד את הכתובת מייל האישית שלכם. בקיצור, תעשו את כל מה שהמלצנו עליו בכתבה ואתם תמצאו דייט בקרוב מאוד.

כתבות דומות: