כמו שאתם בטח יודעים, ישנן מספר תרמיות שרצות באתרי הכרויות, וכמו בעולם האמיתי, מספר הונאות באינטרנט רק הולך וגדל. לכן חשוב לנו ללמוד את הנושא ולקחת צעדי זהירות. נוכלים שונים נרשמים לאתרי הכרויות ומציגים את עצמם בתור רווקים רגילים. איך תדע לזהות אותם?

אם תהיו זהירים מספיק, תוכלו לזהות אותם בקלות. מי שלא באמת מעוניים במערכת יחסים אמיתית, יענה על שאלות שלכם בלי להתייחס יותר מדי. לפעמים בבדיחה או תשובה אחרת לא ממש קשורה. אם מישהו לא עקבי בסיפורים שלו, זה אמור להדליק לכם נורת אזהרה. אם מישהו אומר את האמת, הוא יענה אותה תשובה על אותה שאלה בכל פעם שתשאלו.

שימו לב לתשובות שהם עונים לכם. מי שלא רציני בקשר לחיפוש הכרויות ינסה לתת לכם כמה שפחות פרטים על עצמו. אנשים כאלה מעדיפים לענות בתשובות כלליות במקום להגיד משהו אישי על עצמם.

נוכלים האלה יודעים להשתמש ברגשות של אנשים בודדים כדי לפתות אותם למערכת יחסים שבשלב יותר מאוחר שלה, הם בטוח יבקשו מכם כסף בשביל משהו ויספרו סיפור יפה ונוגע ללב.

הם אף פעם לא יסכימו להיפגש אתכם פנים מול פנים. הם ינסו למשוך את זה כמה שיותר. אם אתם משהים התנהגות כזאת, תהיו בטוחים שמשהו כן לא בסדר. אתם יכולים לבקש מספר טלפון, אבל אם אתם לא מקבלים את זה, סימן שהוא לא מעוניין לתת לכם את הפרטים האישיים שלו.

לפעמים אתם מתקשרים עם מישהו באתר זוגיות, אבל בוא אף פעם לא נכנס לאתר מהבית, אלה כל פעם ממקומות אחרים, כדאי לכם להיות ספקנים לגביו. או שמישהו הזה נשוי או נמצא במערכת יחסים אחרת.

אתם צריכים ללמוד לשמור על המידע באישי לשכם. אל תגלו לכל אחד את שם המשחה, כתובת או את מקום העבודה שלכם. תנו מספר טלפון רק לאנשים שאתם בטוחים בהם או שהם נראים לכם אמינים. ככל שתהיו זהירים וחכמים, כך יותר סיכוי שתוכלו למצוא אהבה באתר כלשהו.

כתבות דומות: