אתם יכולים לראות אלפי אנשים שונים באתרי הכרויות, אבל לא עם כולם אתם יכולים להתחבר. יחד עם זאת יש שם הרבה בני זוג פוטנציאליים שאתם יכולים להתחיל איתם, אבל משהו עוצר בעדכם, כי אתם לא יודעים ממה מתחילים. עם אתם חדשים בחיפוש היכרויות ברשת, כנראה שאתם עושים טעויות. והנה כמה מהטעויות הנפוצות שאנשים עושים:

גישה מתונה – לרוב האנשים יש גישה די מתונה לאתרי הכרויות ברשת. הם חושבים שזה לא בסדר ולא נותנים לזה סיכוי מלא. יש להם רק ציפיות אבל הם לא באמת מאמינים שהם יכולים להכיר שם מישהו. גישה כזאת לא תעזור לכם למצוא את החצי השני שלכם, כי בשביל זה צריך לקחת אחריות.

לא יוזמים – הרבה אנשים מחכים שהצד השני ייקח את היוזמה ולא עושים בעצמם את הצעד הראשון. אחרי שהם פותחים פרופיל באתר הכרויות, הם מחכים שמישהו אחר ישלח להם פנייה, ובעצמם לא פונים לאף אחד. אם אתם באמת רוצים לפגוש מישהו – קחו יוזמה בידיים שלכם.

שליחת אימיילים כללים – יש עצלנים שלא מתאמצים כדי לכתוב מייל אישי לכל מי שהם פונים, אלה מוצאים איזה משפט יפה ושולחים אותו לכל אחד באתר. זה לא עובד! אתם חייבים לכתוב משהו אישי לכל מי שאתם פונים עליו על סמך פרטים שראיתם בכרטיס שלו.

יותר מדי התרברבות – יש אנשים שאוהבים לדבר על עצמם בכל הזדמנות שיש להם. זה לא מושך! כמובן שאתם צריכים לספר על עצמכם, אבל בגבול מסוים. במקום לשוך מידע על עצמכם, עדיף להתעניין בבן אדם השני שאיתן אתם מנהלים את השיחה.

אל תנסו לפנות לכמה שיותר אנשים – טוב, אתם כמובן צריכים לפנות לכמה אנשים כדי למצוא מישהו שנכון עבורכם, אבל אל תנסו לכתוב לכולם. אם תתקשרו עם יותר מדי אנשים, רוב הסיכויים שתהיו מבולבלים ולא תמצאו את מה שאתם מחפשים.

חוסר עקביות – אתם צריכים לבקר באתר הכרויות בצורה עקבית, ככה לא תפספסו פניות חשובות ממשתמשים אחרים או הזדמנות להכיר משהו חדש. כשאתם פעילים באתר הכרויות, יש לכם סיכוי הרבה יותר גדול להכיר אנשים. זה יכול לקחת רק 5 דקות ביום, אז תעשו את זה באופן קבוע.

כתבות דומות: