אתם יכולים למצוא המון מאמרים על חיפוש הכרויות ברשת. רובם עוסקים בנושאים של בטיחות ויפחם לפרטיות. תמיד חשוב לקרוא כמה מאמרים כדי לדעת על יתרונות וגם על סכנות, לפני שאתם נרשמים לאתר הכרויות חדש. הנה עוד כמה טיפים חשובים לחיפוש מוצלח של הכרויות ברשת.

טיפ הכי חשוב למצטרפים חדשים הוא לא לגלות יותר מדי מידע אישי לאנשים זרים. האמת היא שאתם לא מכירים את האנשים שאיתם אתם בקשר באתר היכרויות. אתם יודעים רק את הדברים שהם אומרים לכם, ולכן חשוב לא לבטוח בזר מוחלט. פרטים אישיים כמו כתובת, מספר טלפון, חשבון בנק או מקום עבודה שלכם עדיף לשמור לעצמכם ולא לפרסם באתר הכרויות אונליין.

רוב האנשים שתפגשו באתרי הכרויות הינם אנשים טובים ואמיתיים, אבל ישנם גם מספר נוכלים שמסתובבים באתרים האלה. הם מחפשים את הגולשים התמימים שלא מכירים טוב את המשחק של אתרי הכרויות. אתם יכולים להיתקל בכל מיני סוטים ולכן חשוב לכם לא לגלות להם פרטים רגישים על עצמכם.

אל תמהרו , קודם כל גלו כמה שיותר מידע על בן אדם בצד השני, כדי להבין עם מי יש לכם עסק. חלק מגולשים ממהרים להיפגש עם מי שהם רק הכירו וזאת טעות גדולה. עדיף להתקדם בזהירות, כי אתם לא יכולים לדעת איזה מחשבות עוברות בראש של מישהו אחר.

אל תתנו את הטלפון האישי שלכם למישהו שרק הכרתם. אם אתם מתקשרים כבר כמה זמן והחלטתם לדבר בטלפון, תוודאו שאתם בוטחים בבן אדם הזה. אם לא, אתם יכולים לדבר בטלפון ציבורי. לפחות אם משהו יסתבך, לא יהיה להם את מספר הטלפון שלכם.

ברגע שביססתם מערכת יחסים טובה אונליין, אתם יכולים לעבור לשלב הבא ולהיפגש פנים אל פנים. זה לא רעיון רע, אם אתם לוקחים את כל הגורמים בחשבון. אתם יכולים ללכת לדייט עם חבר קרוב, או לפחות להודיע למישהו לאן אתם הולכים. תהיו זהירים ובטוח תצליחו.

אנשים חושבים שלשתות אלכוהול בדייט ראשון זה רעיון טוב, אבל זה לא. תזכרו ראתם נמצאים עם בן אדם זר. כדאי לכם לשמור על מח צלול ואלכוהול ממש לא עוזר בזה. הכי חשוב, תסמכו על החושים שלכם. הרבה פעמים אנחנו לא מייחסים להם חשיבות ודווקא הם יכולים לעזור לנו ברגע נכון.

כתבות דומות: