כולנו מכירים את ההרגשה של להיות לפעמים לבד ללא בת זוג/בן זוג ולפנטז על היכרות עם הבן אדם הבא. אנחנו נכנסים לאתרי הכרויות באינטרנט ומנסים למצוא שם את החצי השני שלנו ולבנות מערכת יחסים אבל האם אנחנו עושים את זה בדרך הנכונה? הינה לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להצליח באתר הכרויות.

כאשר אתם ניגשים לכתיבת הפרופיל שלכם באתר ה הכרויות חשוב שתעשו זאת בכנות וביושר כך אתם מגדילים את סיכוייכם למצוא אדם החושב כמוכם, תחומי עניין דומים ועוד. זכרו שקל מאוד לזייף את הפרטים שלכם באתרי הכרויות ואם אתם באמת מנסים למצוא מישהו חשוב שתהיו כנים בנוגע לכמה דברים חשובים:

  1. יום הולדת – קל לשקר בנוגע לגיל אבל תזכרו שזאת לא המטרה שלכם. לכל סיר יש מכסה ולא צריך לנסות לשקר לעצמכם.
  2.  אוהב/לא אוהב- אתרי הכרויות באינטרנט בדרך כלל מאפשרים למשתמש להחליט על מה הוא אוהב לדבר ועל מה הוא לא אוהב לדבר. השאלות משתנות מאתר לאתר אך חשוב לענות עליהן בכנות ולא להשאיר שורה ריקה הרי בסופו של דבר אתם רוצים למצוא מישהו שיתאים לכם לא רק מבחינה פיזית אלה גם מינית.
  3. נסו לחפש בעצמכם- לאחר שכבר נרשמתם לאתר הכרויות נסו לחפש בעצמכם כמה מועמדים פוטנציאלים להכרות אך זכרו אתם לא מכירים עדיין את מי שמסתתר לו מאחורי המחשב חשוב שתהיו כמה שיותר אמיתיים ותנסו למצוא תחומי עניין משותפים.

במילים פשוטות, המטרה שלכם היא להכיר מישהו ולמצוא אהבה. אם תהיו ישרים מההתחלה הסיכויים שלכם לפגוש מישהו ישר כמוכם עולים. תזכרו שאתם לא היחידים וזאת לא בושה. בהצלחה.

כתבות דומות: