לא כל אדם נולד גבוה כהה ונאה. למעשה רובם לא. עם זאת, על ידי מבט נאה, כל אדם יכול עדיין לתפוס את תשומת הלב של הדייט שלהם. הנה כמה טיפים כדי להראות טוב וייצוגי. גברים רבים אינם יודעים מה צריך לעשות בדייט כדי להרשים את הבחורה שלהם. הינה לכם כמה טיפים שיעזרו לכם ברגעים אלו.

  1. גילוח- נשים לא אוהבות את המראה המוזנח של זקן, שפם. למרות שיש נשים שמעדיפות גברים עם זיפים או זקן ורואות זאת כמשהו סקסי, רוב הסיכויים שבדייט הראשון לא תיפול על אחד כזאת או שהיא לא תבין אותך נכון עדיף לך להיראות נקי מגולח ומסודר. זה נותן תדמית חיובית יותר של אדם שאכפת לו מהדייט וכמי שדואג לעצמו.
  2. בושם- אמנם גברים הם גברים אך בושם הוא חלק מאוד חשוב. אנו בני האדם מתאהבים גם בזכות הריח לכן עשה לעצמך טובה קנה בושם שתאהב אולי תתייעץ עם חבר. נוכל להגיד לך בבטחה זה עובד!
  3. חיוך- חיוך מסייע להפחית את המתח, אדם תמיד נראה הכי טוב כאשר הוא מחייך. אנחנו צריכים להיות תמיד עם חיוך על הפנים כי אנחנו אף פעם לא נדע מי הוא יתאהב בחיוך שלך. לכן תתאמן לחייך עכשיו אם אתה יוצא לדייט בקרוב!
  4. ביטחון- נסה להפגין ביטחון. השתרעות נותנת רושם רע של אדם שאינו בטוח בעצמו, חלש אופי. לכן, לעשות את מה שאמא תמיד אומר לך. לעמוד זקוף להיות גאה בגובה שלך ובעצמך.
  5. מחשבה- נסו למנות את כל הדברים הטובים שבכם זה יעזור לכם להגיע לדייט בתחושה שאם היא תבחר ותראה את כל מה שאני יכול להציע היא תזכה. ואם לא אז הפסד שלה. נסו לגרום לה להבין כמה גודל ההפסד ועד כמה אתם טובים.

כתבות דומות: