כיום לא חסרים אתרי הכרויות אונליין המשמשים אפיק מעולה להכרת בני או בנות זוג. כולנו מכירים מצבים בהם השגרה היומיומית יכולה להיות עמוסה ובלתי מתירה פנאי לצאת ולהכיר. כך נוצר מצב בו רווקים ורווקות רבים פונים אל אתרי הכרויות אונליין בכדי למצוא את החצי השני, או אפילו סתם הרפתקה.
זהו מדריך קצר לכל המחפשים והמחפשות הכרויות אונליין:

שלב ראשון- פרופיל

בשלב זה, חשוב לדעת כיצד לספר על עצמכם מבלי לחשוף יותר מידי אך גם מבלי לסלף. גם אם אינכם רוצים לחשוף פרטים מסוימים אודות עצמכם, הקפידו כי כל נתון שאתם מחליטים למסור, הינו נתון אמתי. בבניית הפרופיל תתבקשו גם להזין מידע אודות בני הזוג שאתם מחפשים. מומלץ שלא להיות בררנים יתר על המידה, בכדי לאפשר למנועי החיפוש למצוא כמה שיותר מועמדים מתאימים עבורכם. שלב זה כולל גם הצגת תמונה. כאן מומלץ להימנע מתמונות פנים בלבד או תמונות גוף בלבד. מוטב להציג את האמת במלואה וכך להיות בטוחים שהצד השני לא ירגיש מרומה.

שלב שני- פניות אל בני זוג פוטנציאליים

ברב אתרי הכרויות אונליין, הפנייה הראשונית נעשית באמצעות צ'אט. זוהי אמנם דרך קלה ולא מסובכת לפנות אל בני זוג פוטנציאליים, אך רצוי כי מי שלא אוהד כתיבה או ניחן בכישורי כתיבה לא ירבה להשתמש באפיק זה. כך ניתן למנוע אי הבנות וחוסר בהירות. מומלץ לצמצם את השיחה בצ'אט ולעבור לשיחת טלפון לשם הכרות ראשונית.

שלב שלישי- פגישה

בשלב זה רצוי שתקבעו את מועד תחילת הפגישה כמו גם את מועד סיומה, מראש. אינכם יודעים את מי בדיוק אתם עומדים לפגוש, ולכן בכדי למנוע אי נעימות, דאגו לקבוע מועד סיום מראש. במקרה הטוב, תמיד תוכלו להיפגש שוב.

כתבות דומות: